Kézilabda: elvérzett az Acélváros vendégeként a gödöllői formáció

2023-11-11 19:30:08

NB II. C-csoport, 7. forduló:
Acélváros KK – Gödöllői KC 32
-30 (17-13)

A bőcsi sportcsarnokban zárta a bajnoki idény alapszakaszának első körét Bartos Gábor együttese, amely úgy érkezett a rangadó jelzővel illethető ütközetre, hogy győzelme esetén akár a 3. helyre is előreléphet a tabellán.

A találkozó első félidejének kétharmadában jól tartotta magát a gödöllői formáció, ám ekkor a hazai gárda több góllal ellépett, és a szünetig négy egységre hizlalta vezetését. A térfélcserét követően városunk csapata megkísérelte a felzárkózást, de főként az eredményességet romboló technikai hibák, valamint az elhibázott lövések túlzottnak mondható száma miatt – bár, öt perccel a végső sípszó előtt 29-27 is volt az állás – nem sikerült utolérni.

A Gödöllői KC férficsapata 6 ponttal, 188-192-es gólkülönbséggel a tabella 5. helyén áll az NB II. C jelű csoportjában.
Következik: Veresegyház VSK – Gödöllői KC november 18., szombat 18 óra.

U20 (II. osztály Keleti-csoport
): Szalézi-Kolorcity Kazincbarcika – Gödöllői KC 31-32 (11-19)
A GKC – Bartos Gábor által trenírozott – juniorcsapata 16 ponttal, 272-214-es gólkülönbséggel az 1. pozíciót tudhatja a magáénak a csoport tabelláján.