Találatok száma: 12

1. Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: elődöntős és Magyar Kupa főtáblás a Gödöllő!
    2024-03-20 18:34:10
    Sipeki István címvédő együttese a sírból hozta vissza a dunavarsányi ütközetet, majd büntetőpárbajban 6-5 arányban nyert
  2. Labdarúgás: pontot ajándékozott a Dunavarsánynak a gödöllői társulat
    2023-11-18 19:17:23
    Hiába játszott meddő fölényben Sipeki István együttese, egy kihagyott büntető eloszlatta városunk csapatának győzelmi reményét
  3. Labdarúgás: kétgólos előnyt dobott el magától a gödöllői tizenegy Dunavarsányban
    2023-04-08 18:33:02
    A rendes játékidő letelte előtt három perccel még 2-0 volt az eredmény a Győri-csapat javára, mégis pontokat vesztett a GSK gárdája
  4. Labdarúgás: hazai vereségével lemondhat az ősz bajnoka címről a gödöllői tizenegy
    2022-12-03 15:34:59
    A sikerért hatékonyabban küzdött Dunavarsány meglepetés-győzelmet aratott Győri Zoltán esetenként fásult csapata ellen
  5. Labdarúgás: december elejére halasztották a Gödöllő – Dunavarsány bajnoki meccset
    2022-10-04 18:06:01
    Ok: helyi csapat trénere és masszőre a spanyolországi UEFA Regions Cup-ra utazik a Pest megyei válogatottal
  6. Labdarúgás: küzdelmes meccsen ikszelt a gödöllői legénység
    2022-03-05 17:01:37
    A Dunavarsány szerzett vezetést, amit a második félidőben a télen leigazolt Barabás Ádám találata egyenlített ki
  7. Labdarúgás: három pontot hagyott Dunavarsányban a gödöllői tizenegy
    2021-08-28 19:38:12
    Városunk csapata főként az első félidőben játszott tudása alatt. Farkas Márk kapus ismét remekelt, két büntető is hárított
  8. Négy gólt vágott Dunavarsányban a gödöllői tizenegy
    2020-08-30 20:14:55
    Hevesi Tamás csapata ezúttal nem csak kialakította, hanem értékesítette is gólszerzési lehetőségeit
  9. Dunavarsányban megtört a gödöllői focisták pontvesztő sorozata
    2019-11-09 17:38:14
    Egyetlen találat döntött Pozder Nenad együttese javára a küzdelmes összecsapáson, Pancsuska Tamás fejesgólja
  10. Ötgólos szezonnyitót bukott el a gödöllői tizenegy
    2019-02-23 16:35:42
    A kiesés elől menekülő dunavarsányiak lényegesen agresszívebb támadójátékuknak köszönhették sikerüket
  11. Jó csere is kellett a gödöllői tizenegy első tavaszi győzelméhez
    2018-05-05 19:02:54
    Nem sokkal beállása után Mudroch Mendel duplázott az első félidőt követően még vezető Dunavarsány ellen
  12. Váratlan gödöllői fociöröm Dunavarsányban
    2017-10-20 21:19:50
    A remek napot kifogó Koziorowski Richárd vezérletével diadalmaskodott városunk tizenegye a villanyfényes meccsen