1. Magasságok és mélységek címmel film készül Erőss Zsolt hegymászó tragédiájáról
    2022-02-24 10:50:36
    Interjú Csoma Sándor rendezővel, a gödöllői központú egyetem oktatójával, aki számos kulisszatitkot is elárult a különleges alkotásról
  2. Balatonfűzfőn rótták a kilométereket a gödöllői úszók
    2022-02-22 10:20:45
    A MATE-GEAC egy lány- és két fiúcsapatot indított a hatórás megmérettetésen, akik tisztes helytállással igazolták felkészültségüket
  3. Egy éve jött létre a gödöllői központú Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
    2022-02-21 16:47:58
    Megújult a képzési kínálat, fejlődik az infrastruktúra, megvalósult egy kétlépcsős béremelés, sőt, felpezsdült a sport- és kulturális élet is
  4. Atlétika: Tóth Zsombor hét-, az ifi korú Kriszt Saci ötpróbában lett országos bajnok!
    2022-02-21 10:07:38
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői nagy fölénnyel diadalmaskodtak a fedettpályás viadalon, a BOK-csarnokban
  5. A bodorka lett az év hala
    2022-02-17 10:05:48
    A népszerű horgászzsákmányt dr. Staszny Ádám, a gödöllői központ egyetem főmunkatársa mutatja be
  6. A gödöllői központú egyetemről választották ki az év fiatal meteorológusát
    2022-02-09 17:41:38
    Somfalvi-Tóth Katalin a MATE Kaposvári Campusának munkatársa szerint a tudósok szerepe lokálisan és globálisan is megnőtt
  7. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  8. Beszáll a pálinkaszektor fejlesztésébe a gödöllői egyetem
    2022-02-07 10:46:08
    Együttműködési megállapodást kötött a MATE és a Pálinka Nemzeti Tanács a hungarikumnak számító italkülönlegesség érdekében
  9. Az ízletes rizike lett az év gombája
    2022-02-03 18:09:19
    A tejelőgombák közé tartozó faj termetes, színe narancsos, nagyon jellegzetes a kalapon lévő körkörös zónázottsága
  10. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  11. A személyiségfejlődés fontos sarokköve a sport
    2022-01-21 17:57:13
    Vallja Ančić-Valkai Ágnes világbajnok, olimpikon, a MATE-Gödöllői EAC Női Vízilabda Szakosztályának vezetője
  12. Sportlövészet: fényes érmekkel indította az új évet Mészáros Eszter
    2022-01-16 10:08:58
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számaiban volt sikeres a szlovéniai Grand Prix versenyen
  13. A gödöllői egyetem lesz az idei EFOTT házigazdája
    2022-01-13 17:30:51
    Az agrárfókuszú intézmény profiljában központi szerepet kap a fenntartható jövő biztosítása, így ehhez illeszkedő témák is szóba kerülnek július 13-17. között Velencén
  14. Mészáros Eszternél már a párizsi olimpia is a célkeresztben van
    2022-01-11 10:28:42
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai 7. helyezett sportlövője számára komoly áttörést jelentett a junior világ- és Európa-bajnoki aranyakkal tarkított 2021-es esztendő
  15. Harminc élsportoló-hallgatóját támogatja ösztöndíjjal a gödöllői egyetem
    2022-01-10 15:50:21
    Az országosan is egyedülálló dotációval a MATE vezetése a sportélet fellendítését is fontos területnek tekinti
  16. Év Sportolója Gála: második lett a Gémesi Csanádot is soraiban tudó kardválogatott
    2022-01-07 17:41:24
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai bronzérmes pengeforgatóját és csapattársait csupán az ötkarikás bajnok női kajak négyes előzte meg
  17. Háromszoros olimpia bajnok is népszerűsíti a gödöllői egyetemet az Educatio Kiállításon
    2022-01-07 10:55:13
    Idén január 13-15. között rendezik meg Magyarország legnagyobb pályaválasztási rendezvényét a Hungexpo területén
  18. Elérte első győzelmét hazai pályán a MATE-Gödöllői EAC férfi vízilabda-csapata
    2021-12-21 11:52:29
    Az ellenfél az Ybl színeiben játszott öregfiúk-formáció volt, amely 14-9 arányban maradt alul Vankó Gábor gárdája ellen
  19. Vívó ob: bronzérmet szerzett a MATE-Gödöllői EAC férfi kardcsapata
    2021-12-19 14:19:43
    Egyéniben az olimpia bronzérmes Gémesi Csanád került a legközelebb a dobogóhoz, aki a 7. pozícióban zárta az egyéni versenyt
  20. A hölgyeknél és a férfiaknál egyaránt gödöllői sportoló lett Pest megye idei legjobbja
    2021-12-17 09:57:46
    A MATE-GEAC két olimpikonja, a 7. helyezett Mészáros Eszter és a bronzérmes Gémesi Csanád idei eredményeit ismerték el a közgyűlés tagjai
  21. Hatodik lett a Pápai Mártont is soraiban tudó vegyesváltó a mezeifutó Európa-bajnokságon
    2021-12-12 13:54:11
    A MATE-Gödöllői EAC atlétája a staféta második tagjaként teljesítette az 1500 méteres távot a dublini terepen
  22. Nyüzsögnek a gyerekek a gödöllői uszodában
    2021-12-04 11:46:07
    A MATE-GEAC úszószakosztályának a vezetője, Bernek-Mutina Ágnes azt is elárulta, miért hasznos mozgásforma az úszás
  23. A gödöllői Pápai Marci utazhat a mezeifutó Európa-bajnokságra
    2021-11-28 11:26:28
    A november 27-én, Szombathelyen lezajlott válogatóra hárman kaptak meghívást, közülük a MATE-GEAC atlétája volt a leggyorsabb
  24. A gödöllői központú egyetem manilai megállapodásai
    2021-11-24 09:56:26
    A Fülöp-szigeteken is megállják a helyüket a magyar nemesítésű zöldségfajták és vetőmagok, miközben cél a közös rizstermesztés is
  25. Sportlövészet: egyéniben bronz-, csapatban aranyérmet nyert Klenczner Márton Szerbiában
    2021-11-15 11:38:26
    A MATE-GEAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számában érte el a sikert a rangos nemzetközi viadalon
  26. Sportlövészet: amerikai társával nyert bronzérmet Mészáros Eszter a világkupa döntőn
    2021-11-05 18:41:36
    A MATE-GEAC versenyzője a légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenye után állhatott fel a dobogóra
  27. A gödöllői egyetem docense is részt vett a vadmacskák túlélési esélyeit feltáró kutatásban
    2021-11-03 14:09:35
    Az eredmények azt mutatják, hogy a fokozottan védett emlős elhullása elsősorban emberi okokra, elütés és orvvadászat vezethető vissza
  28. Atlétika: hazai pályán, Veszprémben és Pécsett is remekeltek a gödöllői fiatalok
    2021-10-18 11:48:27
    Valamennyi megmérettetésen született MATE-GEAC érem, a dobók és a gyaloglók aranyakkal is gazdagították kollekciójukat
  29. Aláírták a gödöllői egyetem finanszírozási szerződését
    2021-10-15 15:55:28
    A kontraktust Palkovics László innovációs és technológiai miniszter és Csányi Sándor, a MATE Alapítvány kuratóriumi elnöke látta el kézjegyével
  30. A jótékonysági vadászat egyik kiemelt támogatója a gödöllői egyetem
    2021-10-06 10:25:18
    A kezdeményezés célja a megyei kórházak gyermekosztályainak új eszközökkel, felszerelésekkel történő támogatása