1. Atlétika: négy gödöllői sprinter utazhat a bahamai olimpiai kvalifikációs váltó-világbajnokságra
    2024-04-19 18:38:05
    Sulyán Alexa, Mátó Sára, Enyingi Patrik és Steigerwald Ernő segítheti a magyar stafétákat az indulási jog kivívásában
  2. Atlétika: a gödöllői Vancsó Noémi az országúti gyaloglás U18-as bajnoka
    2024-03-24 16:23:47
    Az egyetemi klub versenyzői közül Lesták Ármin ezüst-, míg Vancsó Enikő bronzérmet nyert a békéscsabai viadalon
  3. Atlétika: szépen csillogó gödöllői medáliák az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságán
    2024-03-17 10:18:05
    Krakóczki Bence két számban is diadalmaskodott a serdülők mezőnyében, rajta kívül Tóth Zsombor és Szabó Levente szerezték még érmet
  4. Atlétika: Szeretet, szigor, következetesség Gödöllőn
    2024-03-16 11:25:46
    Terjedelmes írás jelent meg a sportági szövetség honlapján a MATE-GEAC büszkeségeinek eredményeiről és az idei tervekről
  5. Meghirdette toborzóját a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2024-03-13 15:48:56
    Aki szeretné, hogy gyermeke játékos formában ismerkedjen a mozgással, akkor várják a sportok királynője csapatába!
  6. Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe
    2024-03-11 15:59:28
    A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon
  7. Fedettpályás junior- és ifi ob: öt egyéni bajnoki címet zsebelt be a gödöllői Kriszt-Sulyán duó
    2024-02-25 18:07:28
    Rajtuk kívül a középtávfutó Vancsó Noémi és a sprinter Ferencz Ágoston állhatott fel a dobogó felső fokára a nyíregyházi atlétikai csarnokban
  8. Atlétika fedettpályás ob: Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak!
    2024-02-18 17:39:56
    A MATE-Gödöllői EAC különítménye négy érmet szerzett a nyíregyházi viadalon, a legfényesebbet a hölgyek 4x400 méteres váltója
  9. Atlétika, fedett pálya: Tóth Zsombor jóvoltából Gödöllőre került a hétpróba ezüstérme
    2024-02-12 10:14:11
    A MATE-GEAC versenyzője 4761 pontos teljesítményével egyéni csúcsot ért el a fővárosi BOK-csarnokban
  10. Atlétika, fedettpályás serdülő ob: nem volt jobb súlylökő Krakóczki Bencénél
    2024-02-05 10:16:16
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője egyedüliként jutott 16 méter fölé, amivel magabiztosan nyert a fővárosi BOK-csarnokban
  11. Atlétika: két sprintszámot nyert a szabolcsi megyeszékhelyen Sulyán Alexa
    2024-01-27 18:07:09
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői hat dobogós helyezéssel zárták a nyíregyházi fedettpályás nemzetközi viadalt
  12. Atlétika: gödöllői egyéni csúcsok a nyíregyházi fedettpályás viadalon
    2024-01-21 17:57:27
    A MATE-Gödöllői EAC sprinterei közül Sulyán Alexa érte el a legjobb helyezést, harmadik lett 200 méteren
  13. Elhunyt Csiszár Ferenc, a gödöllői atlétika egykori kiválósága
    2023-12-21 10:29:23
    A Szepi becenéven is ismert és tisztelt élsportoló kétszer nyert országos bajnoki címet diszkoszvetésben
  14. Atlétika mezeifutó Eb: a 73. helyen ért célba a gödöllői Lesták Ármin az U20-asok versenyében
    2023-12-10 15:25:00
    Gadanecz György tanítvány 19 riválist előzött meg a 6 kilométeres távon, és tagja volt a 12. pozícióban zárt magyar csapatnak
  15. Atlétika mezeifutó liga: Ohn Kinga szállította a gödöllői érmet Szombathelyről
    2023-11-25 14:35:46
    A MATE-GEAC közelmúltban szerződtetett hosszútáv-futója a hölgyek 5 kilométeres távján állhatott fel a dobogó második fokára
  16. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői ezüstérem a nemesvámosi terepen
    2023-11-12 09:45:44
    A MATE-GEAC frissen szerződtetett hosszútáv-futója, Farkas-Ohn Kinga érte el a legjobb helyezést a versenysorozat 2. fordulójában
  17. A gödöllői atlétika idén kilépett a nemzetközi porondra, és nem is akárhogyan
    2023-11-07 17:49:13
    Dr. Kriszt Balázs ügyvezető elnök derűlátó a jövő évi terveket illetően, de babonából nem mondja ki, hogy lesz-e MATE-GEAC-os induló a párizsi olimpián
  18. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem a békéscsabai terepen
    2023-10-14 16:48:26
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a versenysorozat 1. fordulójában ért el dobogós helyezést a 7,5 kilométeres távon
  19. Atlétika utánpótlás ügyességi csb: négy számban nyertek aranyérmet a gödöllői fiatalok
    2023-10-09 10:38:51
    A serdülőkorú fiú dobóatléták dupláztak: diszkoszvetésben és gerelyhajításban egyaránt aranyérmet akasztottak a nyakukba
  20. Atlétika többpróba ob: egyéni csúcsot értek el a gödöllői lányok az újoncok versenyében
    2023-10-02 17:39:08
    Hollókői Szófia a 10. helyen végzett, míg Tokai Kitti a 30. pozíciót szerezte meg a kecskeméti viadalon, az U14 B kategóriában
  21. Atlétika serdülő ob: három számban állt gödöllői tehetség a dobogó tetején
    2023-09-17 16:42:37
    A MATE-GEAC különítményének legeredményesebb tagja a dobóatléta Krakóczki Bence volt a pécsi megmérettetésen
  22. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  23. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon
  24. Légy Te is szuperhős! Toborzót hirdetett a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2023-08-29 17:02:11
    Elsősorban 7-12 éves korú, gyors és ügyes gyerkőcök jelentkezését várják a sportok királynője helyi csapatába
  25. Atlétikai világbajnokság: 43 éves országos csúcs megdöntésében vállalt szerepet a gödöllői sprinter, Nádházy Evelin
    2023-08-26 20:54:50
    A 4x400 méteres női síkfutás új magyar rekordja 3:27,79 perc, ami hét századmásodperccel múlja felül a moszkvai olimpián elért csúcsot
  26. Atlétika: világbajnoki 35. lett 200 méteren a gödöllői sprinter, Sulyán Alexa
    2023-08-23 12:04:28
    A MATE-GEAC 18 éves tehetsége mindössze 35 századmásodperccel maradt el élete legjobbjától a rekkenő hőségben
  27. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára
  28. Atlétika: Mátó Sára bronzérmével az egyik legjobb gödöllői atléta lett az Egyetemi Világjátékok történetében
    2023-08-03 13:55:24
    A MATE-GEAC frissen igazolt versenyzője 400 méteres gátfutásban lett harmadik a kínai Csengtuban zajló világversenyen, méghozzá új egyéni rekorddal
  29. Atlétika EYOF: európai ifjúsági olimpiát nyert Kriszt Sarolta!
    2023-07-27 19:01:30
    A MATE-Gödöllői EAC tehetsége hétpróbában utasította maga mögé a mezőnyt, és 5.830 ponttal új korosztályos magyar csúcsot ért el
  30. Atlétika: világelithez tartozó vetélytársakkal versenyeztek a gödöllői tinédzserek
    2023-07-18 19:10:26
    Kriszt Sarolta távolugrásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 13. Gyulai István Memorialon