Találatok száma: 31

Oldalak: 1 2
  1. Mezeifutó diákolimpia: Gladinecz Milos aranyérmes a gödöllői országos döntőben!
    2024-04-10 18:56:11
    A Hajós iskola alsó tagozatos tanulója a Pest vármegyei győzelem után 237 vetélytársát utasította maga mögé a perőci repülőtéren
  2. Gödöllő város év testnevelője elismerésben részesült Gáspárné Kolozs Julianna
    2024-01-26 11:12:36
    A Vármegyeháza épületének dísztermében jutalmazták meg az elmúlt tanév diákolimpiájának legeredményesebb pedagógusait és iskoláit
  3. Asztalitenisz: két versenyen is jeleskedtek a gödöllői fiatalok
    2023-11-07 09:53:31
    A diákolimpia városi megmérettetését követően a Pest Vármegyei Utánpótlás Kupán is sikerült szépen csillogó érmeket szerezni
  4. Cselgáncs: Ivacs Máté bronzérmet nyert a serdülőkorúak diákolimpiáján
    2023-06-11 18:24:59
    Június második szombatján Mosonmagyaróváron, az UFM Arénában adtak randevút egymásnak a sportág hátországát képviselő fiatal tehetségek
  5. Cselgáncs: Krakóczki Máté bronzérmes a diákolimpián
    2023-06-04 11:47:24
    Június első vasárnapján Sopronban, a Novomatic Arénában adtak randevút egymásnak a sportág legjobb ifjúsági korosztályú tanulói
  6. Atlétika: csúcsra járatták futásukat a gödöllői lányok
    2023-06-01 10:37:02
    Körmendy Katalin tanítványainak remek utánpótlás-eredményei május utolsó napján, a Győrben zajló országos diákolimpián születtek
  7. Tájékozódási futás: gödöllői sikerek a diákolimpián
    2023-05-25 08:40:21
    A Kirchhofer SE színeiben versenyzők közül Kiss Kamilla volt a legeredményesebb, egy arany- és egy ezüstérmet szerzett a szegedi és ópusztaszeri versenyen
  8. Cselgáncs: négy érmet nyertek a gödöllői judokák a diákolimpián
    2023-05-08 17:28:02
    Május első vasárnapján Győrben, az Olimpiai Sportparkban adtak randevút egymásnak a sportág legjobb tanulói
  9. Mezeifutó diákolimpia: TIG-csapatbronz a gödöllői repülőtéren
    2023-04-19 18:09:27
    A fiatal versenyzők kedvezményes belépővel tekinthetik meg az augusztusi Budapesti Atlétikai Világbajnokság eseményeit
  10. Népes csapat képviseli Gödöllőt a tájékozódási futók országos diákolimpiai döntőjében
    2023-04-18 18:24:24
    A Kirchhofer SE tehetséges fiataljai minden kategóriában dobogón végeztek a Normafánál lezajlott megyei megmérettetésen
  11. Röplabda diákolimpia: ötödik legjobbként végzett a Gödöllői TIG lány csapata
    2023-01-22 17:40:28
    Wirnhardt Oszkár együttese ezúttal elmaradt a tavalyi eredményességétől, ám a lányok teljesítménye dicséretet érdemel
  12. Nagyszerűen szerepeltek a gödöllői judokák a diákolimpián
    2022-05-23 10:21:54
    Május harmadik szombatján Győrben, az Olimpiai Sportparkban adtak randevút egymásnak a sportág legjobb tanulói
  13. Röplabda: diákolimpiai bajnoki aranyig menetelt a Gödöllői TIG csapata!
    2022-01-30 18:13:36
    Wirnhardt Oszkár együttese valamennyi mérkőzését megnyerte a nyolcas fináléban, a döntőben a hazaiak ellen fordítottak a lányok
  14. Diákolimpia, megyei döntő: több számban is jeleskedtek a gödöllői úszószakosztály versenyzői
    2022-01-30 10:48:28
    Országos döntőbe jutott a Török Ignác Gimnázium 4x50 méteres lány gyorsúszó váltója és Ercsi Csongor 100 méter háton
  15. Atlétika diákolimpia: több számban is ügyeskedtek a gödöllői Erkel iskola tanulói
    2021-10-17 11:03:53
    Megyebajnoki címet szerzett a fiú magasugró- és a lány távolugró-csapat, valamint a később országos 7. 10x200 méteres vegyes váltó is
  16. Atlétika diákolimpiai döntő: Kriszt Sarolta dupla aranya
    2019-05-29 08:19:33
    A Török Ignác Gimnázium tanulója és a Gödöllői EAC tehetséges versenyzője távolugrásban és összetettben lett bajnok
  17. Röplabda: diákolimpiai bronzrémes gödöllőiek
    2019-02-10 16:23:40
    Békéscsabán érte el a sikert a Török Ignác Gimnázium V-VI. korcsoportos, Szabados István által irányított csapata
  18. Halmozták a remek eredményeket a gödöllői diákatléták
    2018-06-10 11:15:32
    Többen teljesítettek Eb-kiküldetési szintet, kaptak meghívást a válogatottba, vagy értek el egyéni csúcsot
  19. Krakóczki Máté a judo diákolimpiai bajnoka!
    2018-05-21 17:40:16
    A gödöllői Hajós iskola tanulója valamennyi ellenfelét ipponnal verte a zalaegerszegi döntőben
  20. Diákolimpia: gödöllői érmek judoban és atlétikában
    2017-05-29 08:07:08
    A küzdősport szerelmesei Zalaegerszegen léptek tamtamira. Szőke-Kiss Anna két ezüstéremmel tért haza Székesfehérvárról
  21. Nem éreztek rá a siker ízére a gödöllői junior röplabdás lányok
    2017-05-28 13:15:15
    Tartalékosan kellett küzdenie a hatos fináléban városunk utánpótlás csapatának. Diákolimpiai arany a kispesti homokon
  22. Gödöllői atlétalurkók óriási sikerei a diákolimpián
    2017-05-26 17:46:52
    Kriszt Sarolta országos csúccsal lett aranyérmes többpróbában, Eszenyi Napsugár pedig kislabda-hajításban diadalmaskodott
  23. Röplabda: gödöllői bronzérem a diákolimpián
    2017-02-05 15:49:17
    Az ország harmadik legjobb középiskolás csapatának mondhatja magát a Török Ignác Gimnázium leány formációja
  24. Kézilabda: gödöllői diákolimpiai ezüstérem Miskolcon
    2016-06-12 19:15:15
    A Hajós iskola IV. korcsoportos fiataljai egészen a fináléig meneteltek, ahol három góllal alulmaradtak a Szegeddel szemben
  25. Hazai mezőn nyert érmet az Erkel iskola csapata
    2016-04-06 09:02:12
    Tizenkilencedszer adott otthont a diákolimpia országos döntőjének a Gödöllő nyugati határában található repülőtér
  26. Kiváló eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői diákolimpikon atléták
    2015-06-05 16:44:02
    Minden éremből jutott a helyi tanodák – GEAC-ban erősödő – versenyzőinek az országos döntőkben
  27. Miniszterelnöki ösztöndíjban részesült a gödöllői líceum volt diákja
    2015-01-30 08:51:25
    Fehér Norbert Krisztián biológia tantárgyban nyert ezüstérmet a tavalyi, nemzetközi diákolimpián
  28. Páratlan gödöllői helyezések a diákolimpián
    2014-06-20 17:54:05
    Az Erkel iskola lányai röplabdában, a Hajós iskola fiai kézilabdában játszhattak a III. korcsoportosok országos döntőjében
  29. Megyebajnoki bronzérmet nyertek a Hajós iskola focipalántái
    2014-05-12 08:36:41
    Május második szombatján Gödöllő adott otthont a diákolimpia regionális megmérettetés-sorozatának
  30. Diákolimpia: előreléptek a Törökös röplabdás lányok
    2014-02-09 14:03:04
    A 6. helyen végzett a VI. korcsoportosok országos döntőjében a gödöllői gimnázium csapata