Találatok száma: 8

1. Vívó ob: Gémesi Csanád újra a férfi kardvívás egyéni magyar bajnoka!
    2024-05-25 17:46:41
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa 2022-ben már felért a csúcsra. A döntőben Rabb Krisztián (Vasas) ellen nyert 15-12 arányban
  2. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  3. Sportlövészet: bronzérmet nyert Mészáros Eszter Péni Istvánnal a granadai világkupán
    2024-02-17 11:22:49
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa és társa indiai párost múlt felül 17-9 arányban a medálért lezajlott párharcban
  4. Asztalitenisz: U21-es Európa-bajnokot nevelt Tóth Krisztina, Gödöllő díszpolgára
    2024-02-01 08:55:40
    A hétszeres kontinens-első, párosban vb-bronzérmes klasszis 17 éves ukrán tanítványa nagy meglepetésre nyert leány egyesben
  5. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-huszadik lett a fáraók földjén
    2024-01-28 17:43:45
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis légpuskás versenyzője 1,8 körrel maradt el a nyolcas döntőt érő pozíciótól
  6. Kiss Gergely felfelé ívelő pályára állította a nulláról indult gödöllői vízilabdát
    2023-12-12 18:09:14
    Alig két év alatt OB 2-es csapata lett a MATE-GEAC-MSA-nak, amit a világklasszis és Gyuricza Csaba rektor maximalizmusa egyaránt elősegített
  7. Sportlövészet: lenullázta osztrák ellenfelét a Mészáros-Péni kettős a jakartai világkupa aranymeccsén
    2023-01-30 10:08:46
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis versenyzője második kiemelkedő sikerét aratta a távol-keleti megmérettetésen