Találatok száma: 640

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  1. Bronzérmes gödöllői atléták a Sport XXI. mezei versenyén
    2015-11-08 16:37:00
    A GEAC U13-as A csapata, valamint Szőke-Kiss Jácint állhattak fel a dobogóra a hűvösvölgyi megmérettetésen
  2. Két szettig versengtek a gödöllői röpis lányok a Vasassal, majd elfogytak
    2015-10-25 19:28:01
    A második játszmát négypontos előnyről is képes volt elbukni Horváth András társulata, amely záró felvonásban kapitulált
  3. Fejbetérdeléssel lett aranyérmes a gödöllői bunyós
    2015-10-20 16:08:09
    Tapsvihart aratott a tököli nemzetközi versenyen a Muay Thai és Boksz Egyesület sportolóinak teljesítménye
  4. Remekeltek a gödöllői utánpótlás-atléták a Magyar Ligában
    2015-10-19 13:26:50
    A GEAC serdülő- és ifjúsági korú versenyzői elsők lettek az országos összesítésben, a juniorok pedig a harmadik helyen zártak
  5. Vers- és prózamondó verseny Erzsébet királyné emlékére
    2015-10-12 10:59:19
    Október 22-ig lehet jelentkezni a kulturális seregszemlére, aminek döntője a gödöllői kastély barokk színházában lesz
  6. Energiavadászok és klíma-koordinátorok jelentkezését várják
    2015-10-04 11:34:13
    Januártól újra indul a gödöllői székhelyű GreenDependent Intézet által szervezett takarékossági verseny
  7. Fölszállott a páva: elődöntőben a gödöllői táncospalánták
    2015-10-03 10:58:04
    A debreceni területi versenyről jutottak tovább a Tóth Judit és Moussa Ahmed koreográfusok által felkészített gyerkőcök
  8. Irodalmi színpad szerveződik a gödöllői könyvtárban
    2015-10-01 13:28:57
    Lelkes, versmondó és irodalomkedvelő fiatalok jelentkezését várják az ingyenes foglalkozásokra
  9. Gödöllői K1-sikerek a rangos pápai viadalon
    2015-09-25 16:50:13
    Egy arany-, négy ezüst- és egy bronzérmet szereztek a Muay Thai és Boksz Egyesület versenyzői
  10. A rendes játékidő legvégén buktak pontokat a Gödöllői SK focistái
    2015-09-19 18:57:40
    Vérszegény támadójátékkal rukkolt elő a Szász-csapat. Emberhátrányban szerzett pontot a GEAC-SZIE társulata
  11. Három kategóriában hirdet főzőversenyt a GKRTE
    2015-09-16 10:43:34
    Október közepéig várják a jelentkezőket a gasztronómiai megmérettetésre. 1880-1910 közötti magyar ételekkel kell lenyűgözni a zsűrit
  12. Drámai módon hiúsult meg a Gödöllői EAC vezette atlétaformáció csapatbajnoki cím(védés)e
    2015-09-13 18:51:35
    Egyetlen pont döntött. A tavalyi második lett az idei győztes. 750 ezer forinttal kevesebbet kerestek az összefogás szereplői
  13. Gödöllői liga-sikerek az atléták ifi- és junior Budapest-bajnokságán
    2015-08-31 10:11:18
    Az egyetemi klub versenyzői közül többen is kiváló eredményt értek el az Ikarus-pályán lezajlott megmérettetésen
  14. Idén is gazdára talál az udvari főszakács cím
    2015-08-25 17:39:52
    Szeptember 14-ig jelentkezhetnek a csapatok a Gödöllői Királyi Kastély vadhús-étel főzőversenyére
  15. Csapatbronz részese lett Lázár Zoltán a négyesfogathajtók Európa-bajnokságán
    2015-08-22 18:49:16
    A sportág Gödöllőn élő hétszeres világbajnoka egyéniben a 19. helyig jutott az aacheni versenyen
  16. A turista „szemével” vizsgálódott a NAV a Hungaroringen
    2015-08-12 10:12:52
    Vonzza a feketézőket a Gödöllőtől néhány kilométerre található versenypálya a Forma 1-es nagydíj idején
  17. Formula 1: csúcstechnológia a pályán innen és túl
    2015-08-06 16:27:10
    A Magyar Nagydíjon is bizonyított a Gödöllőn is szolgáltató Invitel infokommunikációs hálózata
  18. Áthalad a Tour de Hongrie mezőnye Gödöllőn
    2015-08-04 13:02:51
    Augusztus 9-én, a déli órákban láthatjuk a bringásokat a Szabadság úton. Mintegy 100 kerékpáros rivalizál a versenyen
  19. Projekt-menedzseri állás Gödöllőn
    2015-08-03 16:05:06
    Versenyképes fizetés, dinamikus csapat!
  20. Öt nap elzárásra ítélte a Gödöllői Járásbíróság a tiltott kéjelgőket
    2015-07-25 11:25:32
    A mogyoródi versenypálya környéki szórakozóhelyen kapcsolták le a legősibb női mesterséget végzőket a rendőrök
  21. Helytálltak az ifi vb-n a gödöllői hétpróbázó lányok
    2015-07-19 08:54:06
    Renner Luca négy, Kovács Emma egy versenyszámban javította meg egyéni csúcsát Caliban
  22. Őrült kihívás előtt a gödöllői Moto 28 Team
    2015-07-16 14:05:29
    Az utolsó napokban tudták meg, hogy rajthoz állhatnak a 24 órás Lö Visonta robogó-versenyen. Gőzerővel készülnek
  23. Lecsúszott az universiade-döntőről a gödöllői sprinterlány
    2015-07-10 10:30:53
    Kaptur Éva idei legjobbjával ott lett volna a 200 méteres fináléban, de meg kellett elégednie a 14. hellyel
  24. Kaptur Éva futammásodikként elődöntős a kvangdzsui universiadén
    2015-07-09 11:18:06
    A másik gödöllői atléta, Kovács Zoltán nem tudta kiharcolni a fináléba jutást 400 méteres síkfutásban. Idei legjobbjával a 16. lett
  25. Kovács Zoltán elődöntős az universiadén
    2015-07-08 07:24:40
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban idénybeli legjobbjával repesztett a top 24 atléta közé
  26. Universiade-bronzérmes lett Valkai Ferenc
    2015-07-05 08:52:51
    A Gödöllői EAC Egyesült Államokban tanuló kardozója az egyéni küzdelem után állhatott fel a dobogóra Dél-Koreában
  27. Bunyó volt a gödöllői Trafo Clubban
    2015-07-03 09:04:08
    Jól szerepeltek a helyi versenyzők a hazai rendezésű gálán, ahol a K-1 mellett a klasszikus boksz is látható volt
  28. Gödöllői érmek a brutálfutáson
    2015-07-01 09:57:23
    A BloodFit versenyzői remekeltek a nyáregyházi motocross pályán megrendezett extrémsport akadályversenyen
  29. Világversenyekre utaznak a Gödöllői EAC ifjúsági atlétái
    2015-06-28 15:51:00
    Kolumbiában és Grúziában lesz jelenése három lánynak és egy fiúnak júliusban
  30. Versengő rendőrök lepik el Gödöllőt
    2015-06-22 19:55:56
    Gépkocsizó- és motoros járőr, valamint karos forgalomirányító kategóriákban avatnak országos bajnokot