Találatok száma: 14

1. Elképesztő látvány fogadta a gödöllői tűzoltókat az autópálya-balesetnél
    2024-05-14 17:49:40
    Leállósávban álló kisbusznak ütközött egy kamion az M3-ason, Hévízgyörk közelében, majd az árokba hajtva, felborult
  2. Sikerrel jártak a gödöllői központú válaszkörzet települései az útfelújítási pályázaton
    2017-06-29 10:51:04
    A névadó város ezúttal kimaradt a dotációból. A legtöbb pénzt a hévízgyörki önkormányzat költheti el
  3. Terepjáró csapódott a szalagkorlátnak az M3-ason
    2015-07-27 08:56:01
    Akcióban a gödöllői tűzoltók. Mentőhelikopterrel vitték kórházban a hévízgyörki motorbaleset súlyosabb sérültjét
  4. Kétszámjegyű gödöllői gólözön Hévízgyörkön
    2015-06-06 19:11:05
    Parádésan búcsúzott a bajnoki idénytől a GSK, amely bízhat a bennmaradásban. A GEAC vereséggel zárta a szezont
  5. Ötöst vágott a gödöllői tizenegy a Hévízgyörknek
    2015-04-01 20:31:30
    Városunk focistái magabiztosan jutottak be a Pest megyei téli műfüves bajnokság döntőjébe
  6. Negyeddöntős műfüvön a gödöllői tizenegy
    2015-02-14 17:26:45
    A Hévízgyörk ellen egy döntetlen is elég volt a csoportelsőséghez Nagy Dániel csapatának. 3-3 lett a meccs vége
  7. Ötössel nyitották a gödöllői focisták a téli műfüves bajnokságot
    2015-01-21 09:05:38
    A Gyömrőt verték kiütéssel. A Zsámbok, a Bag, az Aszód és a Hévízgyörk a további csoportellenfelek
  8. Lefocizta tíz emberrel játszó riválisát a Gödöllő
    2014-04-05 18:27:14
    A játékvezetőnek mondták, menjen az anyjába, mégis a reklamáló hévízgyörki védő ballaghatott az öltözőbe
  9. Ötlettelen játékkal bukott városunk tizenegye Hévízgyörkön
    2013-09-22 18:46:38
    Ötöt lőtt a GSK II. a Galgamácsának, hármat kapott a GEAC a Bagtól a megyei harmad- és másodvonalban
  10. Többször is megszúrta apját a tinédzser
    2013-05-26 11:56:09
    Emberölési kísérlet elkövetésének alapos gyanúja miatt indult eljárás az őrizetbe vett hévízgyörki fiatal ellen
  11. Továbbjutott a Pest megyei kupában a GSK
    2013-04-03 18:08:19
    Ismételte magát a történelem a Hévízgyörk elleni, kakaskodással tarkított focimeccsen
  12. Nem csak az időjárás szívatja a gödöllői tizenegyet
    2013-03-30 12:41:23
    Hajthatatlanok voltak a tárnokiak, ezáltal újabb bajnoki meccset kell majd hétköznapon pótolni
  13. Szélről mértek csapásokat a bunkerfocira
    2013-03-09 17:17:18
    Bő 70 percet kellett várni, hogy az elszántan játszó gödöllői tizenegy gólra váltsa nyomasztó fölényét a Hévízgyörk ellen