Találatok száma: 1118

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  1. Strandröplabda: Windisch Kinga gödöllőiként lett bronzérmes az országos bajnokság csopaki fordulóján
    2024-06-16 17:14:49
    Az elődöntőbe két, a helyi klub színeit képviselő hölgy jutott, de Villám Csenge sajnálatos módon súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett
  2. Vízilabda OB 2: bronzéremmel zárta első harmadosztályú bajnoki idényét a gödöllői csapat
    2024-06-08 20:15:38
    A Petlyánszki Péter és Kiss Gergely szakmai irányításával készülő legénység remekül helytállt a június 8-án befejeződött pontvadászatban
  3. Labdarúgás: nulla-egy után hengerelt a gödöllői társulat a bajnoki évzárón
    2024-06-01 19:37:06
    A dunavarsányiak egy bődületes szabadrúgásgóllal szereztek vezetést, majd ötször rezdült a vendégek hálója
  4. Labdarúgás: jöhet a Gödöllő – Fradi összecsapás!
    2024-05-31 16:19:50
    Veretlenül nyerte az MLSZ Országos U14 Alap Keleti-csoportjának bajnokságát a GSK csapata, amely ősztől a kiemelt csoportban rivalizálhat
  5. Labdarúgás: Csomádon is letette névjegyét a gödöllői tizenegy
    2024-05-26 19:24:47
    Biztos ezüstérmesként sem lankadt Sipeki István együttesének a figyelme a szezon utolsó idegenbeli összecsapásán
  6. Kézilabda: győzelemmel intettek búcsút a bajnoki idénynek a gödöllői fiúk
    2024-05-26 18:56:30
    Bartos Gábor társulata a felsőházi rájátszás 5. helyén zárta a 2023/2024-es NB II-es bajnoki évadot és készülhet a következőre
  7. Labdarúgás: magabiztos örkényi sikerével életben tartotta aranyreményét a gödöllői alakulat
    2024-05-19 19:25:57
    Városunk tizenegyének a hátralévő két meccsen nem szabad hibázni, miközben a rivális DMTK-nak egy győzelem is elég a bajnoki címhez
  8. Kézilabda: tét nélküli meccsen vérzett el a gödöllői legénység Hajdúnánáson
    2024-05-18 17:54:58
    A sok eladott labda és technikai hiba megbosszulta magát, így Bartos Gábor társulata négy góllal elmaradt riválisától
  9. Strandröplabda MEVZA-torna: honfitársak ütötték el az éremtől a gödöllői Breuer Mirtillt és társát
    2024-05-17 18:16:33
    A május közepén lezajlott prágai verseny U20-as bronzmérkőzésén a Honti-Majoros/Kun kettős két játszmában nyert
  10. Labdarúgás: gödöllői gólfesztivál a sereghajtó ellen
    2024-05-15 20:15:22
    Sipeki István legénysége már az első félidőben lerendezte a három bajnoki pont sorsát a szerény képességű felsőpakonyiakkal szemben
  11. Labdarúgás: négyszer rezdült a váci háló a Gödöllő elleni ütközeten
    2024-05-12 19:00:04
    Már az első félidőben eldőlt a három bajnoki pont sorsa, mivel Sipeki István csapata remekül használta ki erő- és technikai fölényét
  12. Három évre kizárták a TAO-támogatásból a Gödöllői Röplabda Clubot
    2024-05-12 08:35:08
    Egyelőre nehezen megjósolható, milyen következményei lesznek az MRSZ – nem megfellebbezhető – elnökségi határozatának
  13. Röplabda NB I. Liga: akárcsak egy éve, idén is 5. a gödöllői hatos!
    2024-05-11 21:31:35
    A Budaörs elleni párharc idegenbeli összecsapását is szettveszteség nélkül tudta le Szalay Attila minden dicséretet megérdemlő csapata
  14. Vízilabda OB 2: megosztozott a pontokon a bajnokaspiránssal a gödöllői csapat
    2024-05-11 19:16:28
    Petlyánszki Péter srácai egy bravúros döntetlennel és egy vereséggel folytatta az 1-4. helyekért zajló rájátszást
  15. Röplabda NB I. Liga: a gödöllői hatos került közelebb az 5. helyhez
    2024-05-05 19:13:21
    Nem mutatott különösebb ellenállást a Budaörs, így Szalay Attila együttese szettvesztés nélkül hozta a párharc első ütközetét
  16. Kézilabda: parádés második félidőt produkált a gödöllői legénység Hajdúböszörményben
    2024-05-04 19:01:16
    Nehezen talált rá a győzelemhez vezető útra Bartos Gábor együttese, amely sikerével megerősített 5. helyét a tabellán
  17. Labdarúgás: a Perbált is lepipálta a gödöllői tizenegy
    2024-05-04 18:47:14
    A találkozó valamennyi találatát városunk csapatának tagjai szerezték, de Sipeki István társulata „csak” három góllal nyert
  18. Labdarúgás, Pest Vármegyei Kupa: megvédte címét a Gödöllői SK csapata!
    2024-05-01 19:06:50
    Sipeki István együttese a hosszabbításban törte meg a derekasan küzdő Diósdi TC társulatának ellenállását
  19. Vízilabda MEFOB: bronzérmével történelmet írt a gödöllői egyetemi csapat!
    2024-05-01 17:24:13
    Petlyánszki Péter legénysége először jutott be a versenysorozat nyolcas döntőjébe, és mindjárt dobogóra állhatott
  20. Kézilabda: vállalható gödöllői vereség az esélyesebb hajdúszoboszlóiak ellen
    2024-04-28 19:42:55
    A villámrajtot követőn feltámadtak a vendégek, ezáltal elorozták a két pontot Bartos Gábor együttesétől
  21. Vízilabda OB 2: bejelentkezett az éremcsatába a gödöllői csapat
    2024-04-27 15:40:31
    Petlyánszki Péter legénysége egy győzelemmel és egy döntetlennel kezdte az 1-4. helyekért zajló rájátszást
  22. Röplabda NB I. Liga: kétszettes hátrányból és meccslabdát hárítva nyertek a gödöllői lányok Szegeden
    2024-04-26 20:17:13
    Idegenbeli ötjátszmás sikerével Szalay Attila különítménye lezárta a párharcot, és készülhet az 5. helyért zajló rivalizálásra
  23. Röplabda NB I. Liga: gödöllői előny az alsóházi rájátszás elődöntőjében
    2024-04-20 18:59:58
    Közlekedési dugó miatt késtek a szegediek, akik a kezdeti fellángolásuk után sima vereséggel távoztak a MATE sportcsarnokából
  24. Kézilabda: simának indult, mégis drámai végjátékban született meg a gödöllői diadal
    2024-04-20 18:46:53
    Az első félidő után hatgólos előnyben volt Bartos Gábor együttese, ám izgulni kellett a két pont megszerzéséért
  25. Labdarúgás: huszáros hajrával szerzett három pontot Nagykátán a gödöllői formáció
    2024-04-20 18:08:59
    Az egész mérkőzés folyamán fölényben játszott Sipeki István alakulata, amely a lefújás előtti percekben szerzett két gólt
  26. Labdarúgás: simán nyert a Bugyi ellen a gödöllői legénység
    2024-04-14 18:30:44
    Városunk tizenegye gyakorlatilag hozta a kötelező győzelmet szerényebb képességű riválisa ellen a nyárias melegben
  27. Kézilabda: utolsó másodpercekben szerzett góllal maradt a gödöllőieknél a két bajnoki pont
    2024-04-14 18:06:55
    A hajdúnánásiak elleni meccs első félideje alapján simább hazai sikerben bízhattak a Bartos-csapatnak szurkolók
  28. Vízilabda OB 2: elvesztette veretlenségét, de éremért csatázhat a gödöllői csapat
    2024-04-13 18:08:00
    A mórahalmi kiruccanáson nem termett babér Petlyánszki Péter legénysége számára, de a fiúk készülhetnek a négyes döntőre
  29. Labdarúgás, Pest Vármegyei Kupa: irány a döntő, Gödöllő!
    2024-04-10 19:28:53
    Ötgólos szuperrangadót játszott városunk tizenegye a Pest vármegyei I. osztályú bajnokság éllovasával
  30. Kézilabda: izgalmas meccsen jutott két bajnoki ponthoz a gödöllői csapat