Találatok száma: 1630

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
  1. Labdarúgás: hátrányból nyert a GEAC a Püspökszilágy ellen
    2020-09-20 22:08:04
    Október 7-ére halasztották a Gödöllői SK – CSO-KI Sport bajnoki mérkőzést, mert a vendégeknek kupameccsük volt
  2. Gödöllő találós kérdése a takarékoskodásról
    2020-09-15 10:53:32
    Eredetileg másfél évet szántak a volt városháza felújítására, amiből nem lett semmi. Öt éve tart a többmilliárdos projekt, ami 2022 tavaszán lezárulhat
  3. Országos bajnok lett a Gödöllői EAC sportlövője, Farkas Ágnes
    2020-09-14 16:42:27
    A 23 éves versenyző az 50 méteres kisöbű standard puska 3x10 összetett számában utasította maga mögé a riválisait
  4. Kézilabda: tízgólos diadallal nyitotta az új bajnoki évadot a gödöllői csapat
    2020-09-13 22:22:51
    Bartos Gábor legénysége főként a második félidei hatékony támadójátékának köszönhette fölényes sikerét
  5. Újonc- és serdülőkorú atléták vetélkedtek a gödöllői atlétikai centrumban
    2020-09-12 10:10:19
    Az ország több pontjáról számos résztvevőt vonzott viadal remek felkészülési lehetőség volt a korosztályos országos bajnokság előtt
  6. Áder János a gödöllői egyetem sátrát is felkereste a természetfilm fesztiválon
    2020-09-11 11:45:27
    Az államfő, mint a rendezvény fővédnöke nyitotta meg a Grassalkovich-kastély területén lezajló háromnapos seregszemlét
  7. A gödöllői atlétika arany-vasárnapja
    2020-09-07 10:07:14
    Nem csak a HÉV köti össze Mátyásföldet városunkkal, hanem a sport is. Hat év után lett ismét csapatbajnok az egyetemi szakosztály
  8. Taroltak a gödöllői női légpuskások a junior ob első napján
    2020-09-06 10:37:05
    Mészáros Eszter és a csapat egyaránt országos csúccsal lett bajnok az 50 méteres 3 testhelyzet versenyszámban
  9. Igényfelmérés után épülhet meg a gödöllői jégcsarnok
    2020-09-04 17:16:58
    A sportért felelős államtitkár asszony támogatásra alkalmasnak találta a létesítmény megvalósítását
  10. Lengyel Szilviát beválasztották az LMP új országos elnökségébe
    2020-08-31 08:09:59
    A közéletben korábban szerepet vállaló politikus, volt parlamenti képviselő három alkalommal is megpályázta a gödöllői körzet mandátumát
  11. Strandröplabda ob-döntő: Vaida Beával felért a csúcsra a gödöllői Vecsey Fanni
    2020-08-30 11:41:21
    A helyi klub saját nevelésű játékosa alig több mint 17 esztendősen lett a nyári sportág felnőtt magyar bajnoka
  12. Nővére után Kristóf Matyi is bajnoki címet szerzett strandröplabdázásban
    2020-08-28 15:03:08
    Az U14-es korosztályban indult gödöllői versenyző Niemeier Lukas párjaként állhatott fel a dobogó felső fokára
  13. Vasárnapra időzítették a bajnoki érmeket a gödöllői ifiatléták
    2020-08-24 08:24:51
    Soos Levente 400 méteres gátfutásban, Bánovics József rúdugrásban diadalmaskodott új egyéni csúccsal
  14. Tizenöt érmet akasztottak a gödöllői atléták nyakába az U23-as és junior bajnokságon
    2020-08-17 10:19:15
    A bajnokok közül Pótha Johanna emelkedett ki, aki győztes idejével teljesítette a korosztályos Európa-bajnokság kiküldetési szintjét
  15. Csepelen is ellenállhatatlan volt a Vecsey Fanni, Vaida Beáta strandröplabda-kettős
    2020-08-16 12:01:17
    Megismétlődött a tatai finálé. A gödöllői érdekeltségű páros bejelentkezett az augusztus végi bajnoki döntő legfényesebb medáliájáért
  16. Ajide Dániel visszaszerezte Gödöllőnek a leggyilkosabb sprintszám bajnoki címét
    2020-08-10 08:43:29
    Kilenc versenyszámban ért el érmes helyezést a GEAC számos faitalt felvonultató atléta-különítmény
  17. A Honvéd ellen nyitják a szeptember közepén induló bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2020-08-07 16:58:00
    Bartos Gábor férficsapata az NB II. Északi-csoportjában rivalizál, a Mácsár Gyula vezette serdülők viszont az I. osztályban meccselnek
  18. Atlétika Budapest Open: három számban gödöllői győztest avattak
    2020-08-03 10:11:30
    Több, ígéretes eredménnyel rukkoltak elő a helyi egyetemi klub versenyzői a közelgő országos bajnokság előtt
  19. Gödöllő strandröplabdás üdvöskéje, Vecsey Fanni Vaida Beával (is) hódított Tatán
    2020-08-02 11:33:52
    Az idei szezonra összeállt páros szettveszteség nélkül nyerte az országos bajnokság első mesterfordulóját
  20. Gödöllői arany- és bronzérem a strandröplabázó lányok U18-as bajnokságán
    2020-07-31 15:27:15
    Vecsey Fanni Gubik Hannával az oldalán lett bajnok, a Bútor-Szabó kettős pedig a dobogó alsó fokára állhatott fel
  21. Tartalmas 25 évet tudhat magáénak a gödöllői kastélybarát egyesület
    2020-07-21 10:24:46
    Szlávik Jánosné Zsóka elnökasszony idézte fel a városi civil élet megkerülhetetlen tényezőjévé vált szervezet eddigi munkáját, eredményeit
  22. Mi Gödöllőn is személyesen konzultálunk az emberekkel!
    2020-07-20 17:31:08
    Így fogalmazott Penz András, a DK választókerületi elnöke, aki elmondta: az elmúlt napokban közel 700-an keresték fel őket
  23. A közelgő országos bajnokságokra hangoltak a gödöllői atléták
    2020-07-20 10:02:21
    Négy nap alatt az ország négy pontján álltak rajthoz az egyetemi műhely sportolói, akik közül többen is egyéni csúcsot értek el
  24. Röviden: amit a vashiányról tudni érdemes
    2020-07-13 11:13:17
    Hasznos tudnivalók a gödöllői férfiakat és nőket is egyaránt sújtó problémáról, okokról, tünetekről, megelőzésről
  25. Mi tehetnek a gödöllői idősek az unokázós csalók ellen?
    2020-07-13 08:19:41
    A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság bűnmegelőzési osztályvezetőjének hasznos tanácsai a Bontsa a vonalat! kampány keretében
  26. Elhunyt Szűcs Lajos olimpiai bajnok labdarúgó, Gödöllő díszpolgára
    2020-07-12 13:18:11
    Az egyszeres világválogatott sportolót a Ferencvárosi TC és a helyi önkormányzat egyaránt saját halottjának tekinti
  27. Gödöllői futára és értékesítője volt a lekapcsolt unokázós csaló bűnbandának
    2020-07-08 08:18:15
    Hét helyszínről kilenc személyt gyűjtöttek be a rendőrök egy összehangolt hajnali razzia során
  28. Nem tűnik idegölőnek a gödöllői röplabdások következő bajnoki szezonja
    2020-06-16 11:06:26
    Az NB I. Ligából nem lesz automatikus kieső. A lebonyolítási rendszer sajátossága az ellenfél-választás a rájátszásban