Találatok száma: 689

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
  1. Sportosan búcsúztak az óévtől a Gödöllői EAC atlétái
    2019-12-23 15:05:38
    Az egyetemi műhely felnőtt és utánpótláskorú versenyzői a 2019-es évben összesen 75 érmet szereztek az országos bajnokságokon
  2. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett
  3. Megmentette a TIG DSE sportlövő-szakosztályát a Gödöllői EAC
    2019-12-16 16:43:56
    Az egyetemi egyesület egy újabb, eredményes részleggel gyarapodott, olyannal, amelynek versenyzője olimpiai kvótát szerzett Tokióba
  4. Megmaradt az esélye a gödöllői kosárlabda-munkacsarnok építésének
    2019-12-14 16:10:01
    Mindez azt is jelenti, hogy ebből a forrásból biztosan nem valósulhat meg az egyetemi sportcsarnok felújítása
  5. A Gödöllői TIG lett az év harmadik legjobb sportos középiskolája a megyében
    2019-12-13 16:40:52
    Kellemetlen meglepetés érhette városunk versenyzőit, hiszen a belvárosi gimnáziumon kívül más nem kapott elismerést
  6. Atlétika: két korosztályban is duplán állhattak dobogóra a gödöllői fiatalok
    2019-12-09 08:23:37
    December második vasárnapján a Szent István Egyetem sportcsarnoka adott otthont a regionális megmérettetésnek
  7. Indul az érdemi munka a Gödöllői Jégkorong Sportegyesületnél
    2019-11-19 11:06:30
    November 23-án, szombaton 11 órától lesz lehetőségük a téli sportok iránt érdeklődőknek, hogy jégre lépjenek
  8. Egyre kínosabb a gödöllői sportcsarnok-helyzet
    2019-11-12 08:30:51
    A röplabda klub illetékesei ismét arra kényszerültek, hogy az egyetemi létesítmény beázása miatt a fővárosba vigyék a hazai meccsüket
  9. Vidéken vitézkedtek a gödöllői egyetemi klub atlétái
    2019-10-14 08:21:53
    Veszprémben, Pécsett és Békéscsabán remekeltek a helyi klub sportolói, akik közül Pápai Márton Mezei Liga győztes lett
  10. Kiss Gergely is gyűjtött ötpróba-pontot Gödöllőn
    2019-10-07 16:15:22
    A Margita 344,2 Turisztika és Sportegyesület Világ Gyaloglónapi Teljesítménytúrát teljesítette a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó
  11. Gyász: elhunyt Körösfői László
    2019-10-04 15:59:02
    A gödöllői köz- és sportélet meghatározó személyisége márciusban töltötte be 86. életévét. Emlékét megőrizzük!
  12. Összefogással újítanák fel a gödöllői egyetem sportcsarnokát
    2019-10-02 16:25:04
    Szándéknyilatkozatot fogadtak el a felek, amit Kolozs Csaba, a Fidesz-KDNP polgármester-jelöltje is üdvözölt
  13. Érmes GEAC-os gyereksikerek a gödöllői rendezésű Sport XXI-en
    2019-09-30 10:06:02
    Az egyetemi klub fiataljai korosztályonként két-két csapattal vágott neki a regionális megmérettetésnek
  14. Toborzásba kezd a Gödöllői Jégkorong Sportegyesület
    2019-09-24 17:24:12
    A helyi érdeklődők három helyszín és időpont közül választhatnak. Főként nagycsoportos óvodások és alsó tagozatos iskolások szüleit várják
  15. Megyeri Péter és Szabadi Sándor vihetik haza idén a Gödöllő Vállalkozója díjat
    2019-09-13 10:05:14
    Hat javasolt személy közül esett a képviselők választása a bringa- és sísport szerelmesére, valamint a belvárosi éttermek vezetőjére
  16. Mindenkit a jégre!
    2019-09-12 11:27:04
    Hivatalosan is megalakult és október 15-étől Hatvan tartja edzéseit a Gödöllői Jégkorong Sportegyesület
  17. Megújult a gödöllői iskola sportudvara
    2019-09-02 16:39:57
    A beruházás a Decathlontól és a Dunakeszi Tankerületi Központtól kapott támogatás segítségével valósult meg
  18. Juhász Zoltán aranyérmes lett Szervátültetettek Világjátékán
    2019-09-01 10:53:01
    A 2013 novembere óta új szívvel élő vácszentlászlói sportoló a bowling egyéni versenyét nyerte meg, és begyűjtött három bronzérmet is
  19. Ügyes gyerekeket vár a sportok királynője csapatába a Gödöllői EAC
    2019-08-30 15:15:16
    Az egyetemi klub atlétika szakosztálya szeptember végéig hirdetett toborzót 2004-2010-es születésű fiataloknak
  20. Rúdon és karikán uralták a levegőt a szemrevaló gödöllői hölgyek
    2019-07-19 16:35:23
    Győzelmekkel és értékes helyezésekkel zárták az idei év első felének versenyidényét a Catwalk Ironairbase stúdió tagjai
  21. Hét, sporttal kapcsolatos érdekes tény, amikről nem mindenki hallott még
    2019-06-26 17:32:32
    Tudtad, hogy pontosan miből is készülnek az olimpiai arany medálok, vagy hány percet tesz ki az aktív játék egy kosárlabda mérkőzésen?
  22. Bíztató eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2019-06-24 08:32:46
    Két nap leforgása alatt három versenyen is számot adtak felkészültségükről a helyi egyetemi klub sportolói
  23. Irány a konditerem!
    2019-06-20 16:53:07
    Rengeteg előnnyel rendelkezik egy jól felszerelt edzőterem, ezért nő a népszerűsége, vélhetően a gödöllőiek körében is
  24. Díjazták a tanulásban és sportolásban élenjáró gödöllői diákokat
    2019-06-11 14:17:57
    Egy kivétellel minden helyi tanoda tett javaslatot. A Gödöllői Fiatal Művészek Egyesületének tagjai szórakoztatták az egybegyűlteket
  25. Eltértek a pontrendszertől, közel 2 milliót bukott a Gödöllői EAC
    2019-06-05 10:17:10
    A sportágak sajátosságaira is hivatkoztak, amikor elutasították Kovács Barnabás módosító indítványát
  26. Sakk: Bándy Attila sikerét hozta a Tímár Zsolt-emlékverseny
    2019-06-03 08:24:34
    Június első napján 14. alkalommal rendezte meg a Gödöllői SBE a sportág legendás alakjának nevét viselő megmérettetést
  27. Májustól lecserélik a gödöllői sportcentrum üzemeltetőjét
    2019-04-30 11:00:10
    A GSK Gödöllői Sportolók Klubja Kft. veszi át a feladatokat a VÜSZI Kft-től. A társaság közpénz-támogatásra is számíthat
  28. Élvezetes meccsen diadalmaskodtak a gödöllői focisták
    2019-04-27 19:11:34
    A forduló rangadóját játszották a Táncsics Mihály úti sportcentrumban, ahol háromszor kapitulált a nagykátai védelem
  29. Álláslehetőségek a SZIE Sport Kft-nél
    2019-04-24 11:26:04
    Gondnokot és recepciós munkatársat keres a gödöllői egyetem területén működő gazdasági társaság vezetése
  30. Fényesen csillogó hazai érmek a gödöllői Sport XXI-es versenyen
    2019-04-15 10:19:42
    A GEAC több atlétája is egyéni csúcsot futott az idei év első szabadtéri pálya-megmérettetésén, az Albert Kupán