Futsal: nyolcgólos kiegyezés a záró fordulóban

2018-05-19 01:12:46

Mindkét csapat számára tét nélküli volt a záró fordulóra jutott mérkőzés, ezáltal az igazi motivációt főként a szép búcsú jelentette. Ezt egy nyolcgólos, békésnek mondható döntetlennel a riválisoknak sikerült teljesíteni.
A meccs forgatókönyve úgy alakult, hogy minden esetben a vendégek kerültek előnybe, és Baranyai Pál együttese egalizálta az eredményt. Ennek érdekében a legnagyobb erőket a találkozó első félidejének második felében kellett mozgósítani, amikor 0-2-ről egy percen belül egyenlített a hazai gárda, amely az utolsó percben elért találattal mentett pontot.

NB II., Keleti-csoport, alsóházi rájátszás, 10. forduló:
Covritas Futsal Team Gödöllő – Energia SC Gyöngyös 4-4 (3-3)
Gödöllői gólszerzők: Berta Balázs, Makádi Csaba, Molnár Márton, Németh Máté.
Az alapszakaszban elért helyezés alapján 2 hozott ponttal induló CFT Gödöllő csapata 16 ponttal, 48-43-as gólkülönbséggel a 3. helyen végzett a Keleti-csoport alsóházi (7-12. helyek) rájátszásának tabelláján, amivel megőrizte NB II-es tagságát.