Találatok száma: 20

1. Cselgáncs ob: két gödöllői aranyérem született Mórahalmon
    2023-12-02 19:27:32
    A 10 éves kissrácok a diák C korcsoportban állhattak fel a dobogó felső fokára a városunkat képviselő judo klub színeiben
  2. Cselgáncs ob: gödöllői aranyérem Ivacs Máté jóvoltából
    2023-11-19 10:21:01
    Futó Gábor tanítványa a serdülő B korcsoportba állhatott fel a dobogó felső fokára a ceglédi viadalon
  3. Díjakkal búcsúztatta a nyarat a Gödöllői Királyi Kastély vezetése
    2023-09-12 11:27:13
    A várostól kapott Polgármesterei Aranyérem mellé a Magyar Természeti-Vadászati Örökségért Érdemkeresztet is kiérdemelték
  4. Atlétika: Sulyán Alexa verhetetlen volt a legrövidebb sprintszámokban az ifjúsági Liga-döntőn
    2022-09-05 10:02:16
    Rajta kívül a junioroknál három gödöllői aranyérem született a szeptember első hétvégéjén lezajlott győri viadalon
  5. Röplabda NB I. Liga: bronzra „cserélt” gödöllői aranyérem
    2022-05-07 21:21:06
    Győzelemmel zárta a 2021/2022-es bajnoki idényt az NB I. Liga tavalyi győztese, amely a TFSE vendégeként diadalmaskodott
  6. Labdarúgás: gólt sem kapva nyert Budakalászon a gödöllői legénység
    2022-04-30 18:34:20
    Városunk tizenegye megszerezte 20. győzelmét a most zajló bajnokságban, és továbbra is harcban van az aranyéremért
  7. Atlétika fedettpályás ob: a végén csattant a gödöllői ostor!
    2022-02-27 19:20:14
    Pápai Márton és a női 4x400 méteres váltó aranyéremig jutott a nyíregyházi viadalon, az új sportlétesítményben
  8. Atlétika: 6 junior- és 2 ifjúsági Szuper Liga aranyéremmel büszkélkedhet Gödöllő
    2021-09-27 10:34:03
    Az U20-as korosztályban Dobránszky Laura és Soos Levente dupláztak, az U18-asoknál Sulyán Alexa és Lesták Ármin nyertek medáliákat
  9. Két SZIE-hallgató tért haza aranyéremmel az atlétika MEFOB-ról
    2020-08-28 14:42:08
    Az egyetemi klub versenyzői remekül helytálltak Székesfehérváron, a pontversenyben a 6. helyet csípték el
  10. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  11. Duplán ünnepteltek a gödöllői atlétapalánták Salgótarjánban
    2019-11-18 08:32:36
    Az U11-es és az U13-as korosztály egyaránt aranyéremmel gazdagodott az Észak-Magyarországi Régió mezei futó versenyén
  12. Két gödöllői váltó vitte aranyéremig a stafétabotot
    2018-09-16 10:45:11
    A Szekszárdi Atlétikai Centrumban rendezték meg a legjobbak országos bajnokságát. A GEAC-nak mindhárom színű medálból jutott
  13. Fél gödöllői aranyérem az első hóröplabda országos bajnokságon
    2018-02-10 17:36:21
    Soós Izsák Bán Viktorral az oldalán nyert, az ugyancsak GRC-s Molnár Zoltán, Pető Levente kettős pedig a bronzig jutott
  14. Két korosztályban is bajnok lett a gödöllői hétpróbázó lány
    2017-05-22 08:35:37
    Renner Luca nyakába került a felnőtteknek és a junioroknak járó aranyérem. Tóth Zsombor is diadalmaskodott
  15. Röplabda: bronzra cserélt aranyérem
    2017-05-21 13:37:13
    Nem tudta megvédeni tavalyi bajnoki címét a Penta-Gödölői RC korosztályos csapata, a medáliaszerzés azonban nagy csatában sikerült
  16. Fedett pályás gödöllői sikerek Pozsonyban
    2015-12-14 10:59:57
    Egy aranyérem mellett számos értékes helyezést értek el a GEAC utánpótláskorú atlétái a rangos viadalon
  17. Tizenkilencszeres világbajnokok a Lázár-testvérek!
    2015-09-13 15:39:40
    Vilmos kettő aranyéremmel, öccse, Zoltán egy-egy arany- és ezüstmedáliával gazdagodott Fábiánsebestyénben
  18. Grúz és francia aranyérem az Egyetemi 7-es Rögbi Európa-bajnokságon
    2015-07-25 19:38:28
    Gödöllő jó, de az eredményességet tekintve, túlságosan udvarias házigazda volt a kontinensviadalnak
  19. Elődöntősök és ellenfélre várnak a gödöllői röplabdás lányok
    2013-02-20 19:32:42
    Kínos: harmadszorra szettet tudott nyerni az UTE a bajnoki aranyérem felé menetelő TEVA-hatos ellen
  20. A fináléban vérzett el a GEAC kardcsapata
    2012-12-16 18:26:36
    A gödöllői egység mindhárom vívója legyőzte a londoni olimpia egyéni bajnokát, Szilágyi Áront