Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. Döntetlennel zárták az NB II-es csapatbajnokságot a gödöllői sakkozók
    2017-04-09 18:24:15
    A hat pontból öt és felet kilenc táblán gyűjtött a GSBE első számú alakulata. A második számú egység minimális különbséggel maradt alul
  2. Gödöllői pontszerzés a megyei elitbajnokság csúcsrangadóján
    2017-04-08 17:54:55
    Városunk focistái inkább az első félidőben domináltak, de vezetésüket nem tudták megőrizni az éllovas Vecsés ellen
  3. Ördögűző gödöllői futsalosok
    2017-03-11 01:23:17
    Először győzte le kazincbarcikai riválisát a bajnokságban a MAG-LOG, amely az utolsó négy percben brillírozott
  4. Vereséggel távozott Gödöllőről az Urbán-csapat
    2017-03-04 16:55:57
    Városunk tizenegye nulla-egyről fordított az ex-válogatott által trenírozott Nagykőrös ellen a megyei elitbajnokságban
  5. Egy medálig jutottak a gödöllői újonc és serdülő atléták
    2017-02-06 10:30:50
    Szőke-Kiss Anna nyert ezüstérmet 800 méteren a fedett pályás országos bajnokságon. Értékes helyezésből akadt több is
  6. Újabb sikeres Sport XXI atlétika-verseny Gödöllőn
    2017-01-29 17:25:07
    A helyi klub felnőtt versenyzői közül többen értek el szép eredményt a Budapest nyílt fedett pályás bajnokságon
  7. Házigazda-szomorító látogatók voltak a gödöllői focisták
    2016-12-30 11:21:05
    Szász Ferenc csapata zárta a legjobb gólkülönbséggel a Pest megyei I. osztályú bajnokság őszi idényét
  8. Sikerrel köszöntötték új névadójukat a gödöllői röplabdás lányok
    2016-12-03 19:51:24
    Városunk hatosa az elitbajnokság sereghajtóját fogadta, és a vártnál nehezebben tudta felülmúlni lelkes riválisát
  9. Az újrajátszott gödöllői fociderbit is a GSK II. nyerte
    2016-11-09 20:01:58
    Elszenvedte első vereségét a megye hármas bajnokságban a helyi egyetem csapata, de maradt listavezető
  10. Simán letudták a TF-et a gödöllői röplabdás lányok
    2016-11-03 19:41:52
    Zsinórban harmadik idegenbeli összecsapását nyerte meg városunk hatosa az elitbajnokság alapszakaszában
  11. Duplán vezekeltek a gödöllői futsal-csapatok
    2016-10-31 20:23:18
    A MAG-LOG Csengeren, a Főnix ISE Debrecenben maradt alul a bajnokság aktuális fordulójában
  12. Mindegy-vasárnapjuk volt a gödöllői focistáknak
    2016-10-30 16:01:29
    Az egyetemi alakulat Mogyoródon, a GSK II. Galgahévízen játszott döntetlent a megye-hármas bajnokságban
  13. Három ponttal távoztak a gödöllői focisták Nagykátáról
    2016-10-22 16:10:04
    Városunk első számú tizenegye immár tíz forduló óta őrzi veretlenségét a Pest megyei elitbajnokságban
  14. Gödöllői atléta-érmek Budapest nyílt gyermekbajnokságán
    2016-10-20 17:40:21
    Október harmadik vasárnapján a Margitszigeten jeleskedtek a GEAC U11-es és U13-as tehetségei
  15. Fekvenyomó világbajnoki címet szerzett a gödöllői tűzoltó
    2016-10-12 15:15:45
    Kovács Krisztián nyolc éve teljesít szolgálatot a helyi parancsnokságon, a 110 kilogrammosok között lett aranyérmes
  16. Megyeegyes csatár döntötte el a megyehármas városi fociderbit
    2016-09-29 01:34:27
    Először nyert a GSK II. a mostani bajnokságban, elrontva a GEAC hibátlan mutatóját
  17. Taroltak a gödöllői atléták többpróbában
    2016-09-19 10:40:23
    Renner Luca és Kriszt Botond nem csak korosztályuk bajnoki címét szerezték mg, hanem a felnőttek között sem találtak legyőzőre
  18. Csoportötödik lett a magyar csapat a gödöllői lacrosse Európa-bajnokságon
    2016-08-03 10:07:40
    Nemzeti csapatunk tizenhetediknél jobb helyet már nem csíphet meg a kontinensviadalon. Kezdődik a rájátszás
  19. Magyar győzelem a gödöllői lacrosse Európa-bajnokság nyitónapján
    2016-07-29 07:51:49
    Augusztus 6-ig az egyetemen és a Táncsics Mihály úti sportcentrumban rendezik meg az összecsapásokat
  20. Megyei focibajnokság: két szinten rúgja a bőrt a három gödöllői legénység
    2016-07-28 12:50:01
    A GSK az elitmezőnyben, az egymás ellen is játszó GEAC-SZIE és a GSK II. a harmadik vonalban lesz érdekelt a 2016/2017-es évadban
  21. Kevésen múlt a gödöllői atlétalány elődöntőbe jutása
    2016-07-14 10:35:31
    14 századmásodperc választotta el Király Adélt a grúziai ifjúsági Európa-bajnokságon, hogy a legjobb 16 között folytassa 400 méteren
  22. Éremhalmozó gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-07-11 10:18:07
    Több értékes helyezés mellett 11 medáliát nyertek a GEAC tehetségei a debreceni országos bajnokságon
  23. Gödöllőn rendezik meg a lacrosse Európa-bajnokságot
    2016-07-06 10:43:04
    Július 28-a és augusztus 6-a között a város több pontján 24 ország legjobbjai mérik össze a tudásukat. Önkéntesek jelentkezését várják
  24. Fél gödöllői ezüstérem a kispesti homokon
    2016-06-19 17:51:03
    A bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos Enikő páros elvérzett a döntőben az országos bajnokság nyitófordulójában
  25. Kéttucatnyi gödöllői versenyzővel rajtol a strandröplabda országos bajnokság
    2016-06-16 17:37:45
    Kispesten lépnek először homokra a versenyzők. Aki kedvet érez a sportág kipróbálása iránt, az egyetemi pályán jelentkezhet
  26. Saját kezűleg igazította helyre az orrát a gödöllői harcos
    2016-06-09 20:27:36
    Varjú László és Ócsai Zsolt tanítványai két-két arany- és ezüstéremmel tértek haza a WOMAA országos bajnokságról
  27. Gödöllői atléták mozgalmas, éremhalmozással dúsított víkendje
    2016-05-25 11:05:45
    A csapatbajnoki elődöntő után a váltó országos bajnokságon és a Paulinyi-emlékversenyen is remekeltek a GEAC üdvöskéi
  28. Győzelemmel és döntetlennel búcsúztak a bajnokságtól a gödöllői futsalosok
    2016-05-17 02:21:47
    Az idény előtt érmes álmokat szövögető MAG-LOG a 6. helyen zárt az NB II. Keleti-csoportjában, az újonc Főnix ISE utolsó lett
  29. Keszthelyen is letették névjegyüket a gödöllői bunyósok
    2016-05-12 18:41:31
    Öt érmet, közte két aranyat nyertek a Gödöllői Muay Thai és Boksz Egyesület versenyzői a küzdősport világbajnokságon
  30. Atlétika: dicséretes gödöllői éremhalmozás Fehérváron
    2016-05-09 08:27:46
    A GEAC 11 csapatából 9 nyert medáliát a serdülők és ifjúságiak ügyességi- és gátfutó csapatbajnokságán