Találatok száma: 422

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. Röplabda: „mindhalálig” Gödöllő-TF
    2013-02-22 19:17:38
    A Magyar Kupa elődöntője után a bajnokságban is a fináléba jutásért meccsel egymással a két csapat
  2. Jenei Sándor lett a gödöllői focisták új edzője
    2013-01-17 13:27:06
    A Pest megyei elitbajnokság éllovasától érkezett a tréner, aki játékosként 15 éve bajnok volt az Újpesttel
  3. Lilik Pál elhagyta a gödöllői kispadot
    2013-01-07 12:53:17
    Helyi kötődésű utódot keres a szakvezetés a tavaly nyáron szerződtetett fociedző helyére
  4. Klubot keres városunk díszpolgára
    2012-12-19 13:09:12
    Tóth Krisztina törheti a fejét, mert egyesülete a szezon végén visszalép a német bajnokságtól
  5. A fináléban vérzett el a GEAC kardcsapata
    2012-12-16 18:26:36
    A gödöllői egység mindhárom vívója legyőzte a londoni olimpia egyéni bajnokát, Szilágyi Áront
  6. Benkó Réka zsinórban negyedszer országos bajnok
    2012-12-16 09:17:17
    A Gödöllői EAC kardvívói két éremmel zárták a megmérettetés-sorozat egyéni küzdelmeit
  7. Erdélyi Zsófi 40. lett a mezeifutó Európa-bajnokságon
    2012-12-09 17:43:20
    A Gödöllői EAC egykori atlétája a magyar indulók közül a legjobb eredményt érte el a felnőtt hölgyek mezőnyében
  8. Áthatolt a Törökbálint a gödöllői focicsapaton
    2012-11-24 15:25:42
    Morális válság lett úrrá a helyi tizenegyen, aminek lehetnek személyi következményei
  9. Dobogón telel a Legéndi-csapat
    2012-11-18 18:17:09
    Idegenbeli győzelemmel búcsúzott az őszi szezontól a második számú gödöllői tizenegy
  10. Szünet után lebénult a gödöllői csapat
    2012-11-17 15:59:59
    Kettős gól- és emberhátrányban zárták utolsó őszi hazai meccsüket városunk focistái
  11. Emberhátrányban nyert a gödöllői tizenegy
    2012-11-10 16:00:10
    Tíz emberrel is magabiztosan őrizte kétgólos előnyét Budakalászon a Gödöllői SK csapata
  12. Drámai végjáték a regionális rangadón
    2012-11-04 16:21:07
    Legéndi György csapata felülmúlta a volt gödöllői tréner, Lovrencsics László mostani társulatát
  13. Ezüstérmet nyert az Európa-bajnokságon a Tóth, Póta duó
    2012-10-20 19:52:45
    Városunk díszpolgára hajszálra volt nyolcadik kontinens-elsőségétől
  14. Eb-re utazik városunk díszpolgára
    2012-10-11 17:47:51
    Tóth Krisztina egyéniben és – Póta Georginával az oldalán – párosban is rajthoz áll a dániai kontinensviadalon
  15. Öt perc alatt leküzdötték a Rubelolát a Bikák
    2012-10-01 21:54:38
    Ahogy a játékkal törődött, szárnyalt a gödöllői futsal-csapat. Megvan az első hazai siker
  16. Hízelgő null-három hazai pályán
    2012-09-01 19:08:58
    Ismét gólképtelen volt az átütőerő nélkül játszó gödöllői gárda
  17. Balázs Attila ötödik bajnoki aranya
    2012-08-21 08:23:27
    Testvérével, Gyurival párosban is első lett a gödöllői Kiskastély SE teniszezője
  18. Lázár Zoltán jelentősen visszaesett
    2012-08-19 14:43:21
    Egyéniben 12., csapatban 5. lett a Gödöllőn élő, hatszoros fogathajtó világbajnok
  19. Visszatrükközték magukat a Gödöllői Bikák
    2012-08-10 16:07:46
    Városunk futsalosai fúzióra léptek a Vasas 1988 Déli Futsallal, és mégis ott lesznek az elitosztály augusztus végén induló idényében
  20. Röplabda: egyszerűbb aranyút?
    2012-07-21 15:42:54
    Városunk hatosa az 1-es kiemelési sorszámot kaphatja a hazai bajnokság rájátszásában