Találatok száma: 58

Oldalak: 1 2
  1. Sportlövészet: 50 méteres számokban jeleskedtek a gödöllői puskások az országos bajnokságon
    2022-08-01 10:49:31
    Mészáros Eszter volt a MATE-GEAC legeredményesebb versenyzője, aki mindhárom színű éremből gyűjtött, összesen ötöt
  2. Sportlövészet, világkupa: ezüstéremnek örülhetett a Mészáros Eszter, Péni István alkotta vegyes csapat
    2022-07-13 08:19:26
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és társa az indiai rivális párossal szemben maradt alul a döntőben a dél-koreai megmérettetésen
  3. Sportlövészet: világkupa-bronzéremmel bővült Mészáros Eszter sikerlistája
    2022-07-11 16:38:13
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása a 10 méteres számban állhatott fel a dobogó alsó fokára a dél-koreai viadalon
  4. Sportlövészet: belekóstolt a felnőttek Európa-bajnoki rivalizálásába a gödöllői lány
    2022-03-27 15:59:18
    Mészáros Eszter, a MATE-GEAC légpuskása három 10 méteres számban állt rajthoz a norvégiai kontinensviadalon
  5. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet nyert a csapattal Klenczner Márton
    2022-03-22 16:13:30
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és két társa a szerb fiatalokat múlta felül a medálért zajló küzdelemben
  6. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-aranyérmes csapatban
    2022-03-03 23:16:36
    A MATE-Gödöllői EAC kiválósága a kairói viadalon állhatott fel a dobogó felső fokára a légpuskások 10 méteres száma után
  7. Sportlövészet: világkupa 4. lett Mészáros Eszter
    2022-02-28 17:44:08
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője fölényesen nyerte az elődöntő-csoportját, ám a négyes fináléban nem tudott érmet szerezni
  8. Sportlövészet: öt országos bajnoki éremmel zártak a gödöllőiek
    2022-02-21 10:58:23
    Az Európa-bajnoki induló Mészáros Eszternek három medália jutott a százhalombattai 10 méteres légfegyveres viadalon
  9. Sportlövészet: fényes érmekkel indította az új évet Mészáros Eszter
    2022-01-16 10:08:58
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számaiban volt sikeres a szlovéniai Grand Prix versenyen
  10. Sportlövészet: két számot nyert a Hungarian Openen Mészáros Eszter
    2021-11-22 11:49:48
    A gödöllői légpuskás lány a juniorok egyéni viadala mellett, Péni Istvánnal a felnőtt vegyescsapat-versenyben is aranyérmet szerzett
  11. Sportlövészet: egyéniben bronz-, csapatban aranyérmet nyert Klenczner Márton Szerbiában
    2021-11-15 11:38:26
    A MATE-GEAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számában érte el a sikert a rangos nemzetközi viadalon
  12. Sportlövészet: amerikai társával nyert bronzérmet Mészáros Eszter a világkupa döntőn
    2021-11-05 18:41:36
    A MATE-GEAC versenyzője a légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenye után állhatott fel a dobogóra
  13. Sportlövészet junior vb: világcsúcs sem segítette éremhez a Mészáros Eszter, Hammerl Soma kettőst
    2021-10-08 19:00:23
    Az alapverseny során 881 körös korosztályos rekorddal rukkolt elő a magyar páros, ám a folytatásban alábbhagyott a lendületük
  14. Sportlövészet junior vb: Mészáros Eszter nyakába került az összetett szám ezüstérme
    2021-10-06 01:12:34
    A MATE-GEAC versenyzője remekül kezdte az 50 méteres, három testhelyzetű döntőt, később visszacsúszott, majd nagyot mentett
  15. Sportlövészet: junior világbajnoki címet nyert csapatban Mészáros Eszter!
    2021-10-02 21:08:28
    A női légpuskások 10 méteres versenyszámában az indiaiak ellen kellett megküzdeniük a magyar lányoknak: sikerrel tették!
  16. Sportlövészet: junior világbajnoki 4. lett Mészáros Eszter
    2021-09-30 18:00:27
    A gödöllői olimpikon nagyon közel állt az éremszerzéshez a limai viadalon a női légpuskások 10 méteres versenyszámában
  17. Sportlövészet: nemzeti rekorddal lett országos bajnok Mészáros Eszter
    2021-09-19 19:12:34
    Az 50 méteres számokban kiírt versenysorozat utolsó hétvégéjén a Gödöllői EAC színeit képviselők összesen nyolc érmet nyertek
  18. Sportlövészet: Mészáros Eszter indulhat a világkupa döntőn
    2021-08-06 17:36:59
    A Gödöllői EAC olimpikon versenyzője világranglista 9. helyével biztosította részvételét az októberi ciprusi viadalon
  19. Sportlövészet: Mészáros Eszter Péni Istvánnal is világkupát nyert!
    2021-06-26 11:08:01
    A légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenyében érte el újabb sikerét a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője
  20. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes!
    2021-06-24 15:12:36
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője. a női légpuskások 10 méteres számában utasította maga mögé riválisait Eszéken
  21. Sportlövészet: bronzszínű Mészáros Eszter negyedik eszéki Eb-érme
    2021-05-27 14:53:08
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője Kiss Viktorral a juniorok vegyes csapatversenyének összetett számában lett harmadik
  22. Sportlövészet: megvan Mészáros Eszter első egyéni junior Eb-aranya!
    2021-05-25 13:46:20
    A Gödöllői EAC üdvöskéje a három testhelyzet 50 méteres versenyszám küzdelmei után állhatott fel a dobogó tetejére
  23. Sportlövészet: újabb Eb-érmet szerzett Mészáros Eszter, ezúttal bronzot, a csapattal
    2021-05-23 17:14:14
    A harmadik helyért az osztrákok ellen kellett lőnie a Gödöllői EAC versenyzőjével felálló magyar juniortriónak. Sima volt a siker
  24. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  25. Sportlövészet: két gödöllői szerzett Budapest-bajnoki címet
    2021-02-22 10:40:24
    Az olimpiai kvótás Mészáros Eszter és klubtársa, Klenczner Márton a juniorok mezőnyében diadalmaskodtak
  26. Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó
    2021-02-08 13:39:55
    Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői
  27. Sportlövészet: Lévai Csongor bronzéremmel tért haza a Postaversenyről
    2020-12-06 10:26:58
    A Gödöllői EAC fiatal versenyzői érték el a legjobb körátlagot a légpuska 20 lövéses számának döntőjében
  28. Sportlövészet: országos bajnok lett a Gödöllő EAC serdülő fiúcsapata!
    2020-11-30 10:16:06
    A Lévai Csongor, Holovecz Ákos és Tóvári Szabolcs alkotta triónak egyéniben nem jutott érem, de összteljesítményük aranyat ért