Találatok száma: 221

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Taroltak a gödöllői női légpuskások a junior ob első napján
    2020-09-06 10:37:05
    Mészáros Eszter és a csapat egyaránt országos csúccsal lett bajnok az 50 méteres 3 testhelyzet versenyszámban
  2. Bánovics József egyéni csúccsal nyerte a junior Magyar Ligát rúdugrásban
    2020-08-31 11:30:24
    A Gödöllői EAC fiatal atlétái összesen hat éremmel gazdagították az egyetemi klub dicsőséglistáját a fővárosi viadalon
  3. Tizenöt érmet akasztottak a gödöllői atléták nyakába az U23-as és junior bajnokságon
    2020-08-17 10:19:15
    A bajnokok közül Pótha Johanna emelkedett ki, aki győztes idejével teljesítette a korosztályos Európa-bajnokság kiküldetési szintjét
  4. Két ezüstérmet nyertek a gödöllői gerelyhajítók a korosztályos téli ob-n
    2020-03-15 10:59:42
    A junior fiúknál Mihaljovic Alex, a lányoknál pedig Eszenyi Napsugár állhatott fel a dobogó második fokára
  5. Két ifjúsági ugrószámot is gödöllői atléta nyert a fedettpályás ob-n
    2020-03-02 08:09:40
    A harmadik GEAC-arany a junior férfiváltó tagjainak nevéhez fűződött, akik másfél másodpercet vertek a mezőnyre
  6. Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter
    2020-02-26 13:06:41
    A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője
  7. Junior Európa-bajnoki bronzérmes lett Mészáros Eszter
    2020-02-25 16:46:02
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótával rendelkező sportlövője a második legjobb eredménnyel került a nyolcas döntőbe
  8. Három bajnoki érmet nyertek fedél alatt a Gödöllői EAC többpróbázói
    2020-02-17 10:27:07
    Mihály Ádám aranyérmes lett a juniorok között, Tóth Zsombor ezüst-, Kriszt Botond bronzmedáliáig jutott a felnőttek mezőnyében
  9. Gödöllői diáklány lett az európai uniós fordítási verseny magyarországi győztese
    2020-01-31 10:53:13
    Oláh Réka a Török Ignác Gimnázium 17 éves tanulója Brüsszelben veheti majd át a nyertesnek járó emléktárgyat és oklevelet
  10. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  11. Lezárult az uniós forrásból épített gödöllői kerékpárút-építés
    2019-12-01 11:28:38
    Közel 250 millió forintos támogatásból létesültek a közlekedési felületek a Dózsa György úton és az autópálya melletti sávban, a Haraszti úttól Blaháig
  12. Kilenc gödöllői érem a junior és ifi ligadöntőn
    2019-08-26 10:13:38
    Az egyetemi klub atlétáinak sikerei anyagilag is segítették a szakosztályt. Mihály Ádám és Mihajlovic Alex diadalmaskodtak
  13. Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből
    2019-08-19 10:28:22
    Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon
  14. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  15. Gödöllő is megérdemelne ősztől egy, a mindenkori kormányzattal párbeszédképes önkormányzatot
    2019-05-27 11:08:07
    Vécsey László országgyűlési képviselő értékelte a május 26-i EP-választás helyi vonatkozású eredményeit, tanulságait
  16. Másfél évtizede köszöntött be az uniós korszak
    2019-05-01 11:08:57
    Gödöllőn az időközben ledózerolt Városháza előtti tér és az Alsópark jelentette a csatlakozási ünnep kiemelt helyszíneit
  17. Juniorbajnoki ezüstérmet nyertek a gödöllői röplabdás lányok
    2019-04-20 16:42:16
    Szabados István és Czímer Attila együttese csak a fináléban szenvedett vereséget a kaposvári hatos döntő küzdelmei során
  18. Döntőjátszmás gödöllői siker a tét nélküli röplabda-meccsen
    2019-04-07 22:04:28
    Több fiatal játékos is pihenőnapot kapott a Diósgyőr ellen, miután a juniorok bejutottak a két hét múlva esedékes bajnoki döntőbe
  19. Nyolc medáliát gyűjtöttek a GEAC junior- és ifi atlétái
    2019-02-24 18:04:04
    Az aranyérmek Mihály Ádám rúdugró és a 4x200-as fiúváltó nevéhez fűződtek a fedettpályás országos bajnokságon
  20. Téli dobóbajnokság: az ifik közt taroltak a gödöllői gerelyesek
    2019-02-23 17:59:11
    Szombathely adott otthont az ifjúsági és junior korosztály számára kiírt országos megmérettetésnek
  21. Röplabda NB II.: vendégként nyertek a gödöllői társulatok
    2018-09-29 18:44:13
    A bajnoki osztályban debütáló fiúk Sümegen, a juniorkorú lányok pedig Pécsen győztek szettveszteség nélkül
  22. Kis és nagy bajnokok a TÉRFÉL-ben
    2018-09-08 10:23:49
    Junior világbajnok női kézilabdázó, Európa-bajnok kardvívó és történelmi strandröplabda-aranyérmes lányok öregbítették a gödöllői sport hírnevét a nyáron
  23. Alaphangon háromnegyed milliárd gödöllői adóforintot emésztett fel eddig a főtér átváltoztatása
    2018-09-07 17:08:44
    Többen állítják, a lebontott Városháza-épület energiahatékony korszerűsítésére sem kellett volna ennél többet áldozni
  24. Tizenegy gödöllői érem született az atléták ifjúsági és junior liga döntőjén
    2018-09-03 08:21:08
    Simonváros Csanád újabb sikerével teljessé tette éves éremkollekcióját, minden fontos versenyt megnyert Magyarországon
  25. Atlétika: gödöllői érmek Mátyásföldről
    2018-08-19 17:09:19
    Főként dobó- és futószámokban jeleskedtek a GEAC fiataljai a Budapest nyílt ifjúsági és junior bajnokságon
  26. Gödöllői nevelés a junior világbajnok női kézilabda-válogatottban
    2018-07-14 22:29:47
    Hornyák Bernadett 12 évvel ezelőtt kezdte elsajátítani a sportág fortélyait Majoros Gusztáv szakmai irányításával
  27. A kezdőmagasságon ragadt Simonváros Csanád a junior világbajnokságon
    2018-07-11 19:46:51
    A Gödöllői EAC országos bajnok rúdugrója 480 centimétert teljesített, amivel nem jutott be a tizenkettes döntőbe
  28. Világversenyek gödöllői atlétákkal
    2018-06-28 19:05:12
    Július első felében ifjúsági Európa-bajnokságon és junior világbajnokságon állnak rajthoz a GEAC fiatal kiválóságai
  29. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon