Találatok száma: 569

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Nővére után Kristóf Matyi is bajnoki címet szerzett strandröplabdázásban
    2020-08-28 15:03:08
    Az U14-es korosztályban indult gödöllői versenyző Niemeier Lukas párjaként állhatott fel a dobogó felső fokára
  2. Két SZIE-hallgató tért haza aranyéremmel az atlétika MEFOB-ról
    2020-08-28 14:42:08
    Az egyetemi klub versenyzői remekül helytálltak Székesfehérváron, a pontversenyben a 6. helyet csípték el
  3. Az U20-as strandröpis lányok mezőnyében is a Vasvári-nővéreken akadt fenn a Vecsey-Gubik kettős
    2020-08-27 18:52:27
    A gödöllői szakosztály versenyzői közül Kristóf Dóra is éremért játszott, de a bronzderbin elvérzett párjával, Kun Stefániával
  4. Világszinten mérvadó vetélytársakkal versenyzett Nádházy Evelin és Ajide Dániel
    2020-08-19 18:00:17
    A Gödöllői EAC sprinterei közel jártak idei legjobbjukhoz a 10. alkalommal megrendezett Gyulai István Memorial atlétikai viadalon
  5. Ajide Dániel visszaszerezte Gödöllőnek a leggyilkosabb sprintszám bajnoki címét
    2020-08-10 08:43:29
    Kilenc versenyszámban ért el érmes helyezést a GEAC számos faitalt felvonultató atléta-különítmény
  6. Atlétika Budapest Open: három számban gödöllői győztest avattak
    2020-08-03 10:11:30
    Több, ígéretes eredménnyel rukkoltak elő a helyi egyetemi klub versenyzői a közelgő országos bajnokság előtt
  7. Gödöllői legények alkotják az ország legjobb tízpróba-csapatát
    2020-07-27 10:19:32
    Újabb egyéni csúcsokkal hívták fel magukra a figyelmet az egyetemi klub versenyzői a felkészülési viadalokon
  8. Rektort vált az agrár-tudásközponttá alakuló gödöllői egyetem
    2020-07-26 17:41:05
    Augusztus 1-jétől több fontos változás is életbe lép, januártól pedig vagyonkezelő alapítványhoz kerül a SZIE
  9. Mire számíthatnak a Vettel-rajongók 2020-ban?
    2020-07-14 16:54:51
    A 2020-as Forma1-es szezon a koronavírus-járvány miatt igazán rendhagyónak ígérkezik, hiszen a versenyzők nem tudják, mire képes az autójuk
  10. Gödöllőiek is versenyre kelhetnek az ország legszebb lánya címért
    2020-07-11 17:39:26
    Elindult a jelentkezés a rangos hazai megmérettetésre, ahol kiderül, hogy ki lesz 2020-ban Magyarország Szépe
  11. Gödöllői zenekarok! Itt a lehetőség jelentkezni a Roxiget Fesztiválra
    2020-07-08 18:15:29
    Július végéig várják a magukban kellő tehetséget érző amatőrök nevezését az egy hónappal később esedékes szigetszentmiklósi versenyre
  12. Mozgalmasan indult a július a gödöllői atléták számára
    2020-07-06 08:38:33
    Három nap alatt három helyszínen jeleskedtek az egyetemi szakosztály versenyzői, akik közül többen is egyéni csúcsig jutottak
  13. Országos- és egyéni gerelyhajító-csúcsok a Gödöllői EAC versenyén
    2020-06-29 10:05:34
    Hosszú hónapok után ismét a sportteljesítmények összemérésén volt a hangsúly a SZIE Atlétika Centrumában lezajlott viadalon
  14. Nem tűnik idegölőnek a gödöllői röplabdások következő bajnoki szezonja
    2020-06-16 11:06:26
    Az NB I. Ligából nem lesz automatikus kieső. A lebonyolítási rendszer sajátossága az ellenfél-választás a rájátszásban
  15. Hargitai Sárát is díjazták a rangos innovációs tehetségkutató versenyen
    2020-06-15 13:49:11
    A Gödöllői Református Líceum 11. évfolyamos tanulója a Középpontban az elfeledett közép című pályázatával érdemelte ki az elismerést
  16. Év végére elkészülhet a gödöllői versenyuszoda
    2020-06-10 10:52:12
    Erről Vécsey László beszélt közösségi oldalán, az alsóparki futókör átadása kapcsán közzétett videóüzenetében
  17. Csak jövő nyáron tarthat célra Tokióban a gödöllői sportlövő tehetség
    2020-05-17 10:00:54
    Mészáros Eszter, a helyi egyetemi klub versenyzője már tavaly tavasszal megszerezte az olimpián való indulás jogát
  18. Gödöllői sportcsapatokat is érint a versenysorozatok felfüggesztése
    2020-03-14 11:01:14
    Március 14-én a női röplabdások és a férfi kézilabdázók is fontos bajnoki mérkőzést játszottak volna Debrecenben, illetve Székesfehérváron
  19. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  20. Salgótarjáni vereségével odalett a gödöllői kézilabda-csapat dobogós helyezése
    2020-03-01 17:49:16
    Városunk együttese sem támadásban, sem védekezésen nem tudott versenyezni a hazai gárdával, aminek 17 gólos zakó lett a vége
  21. Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter
    2020-02-26 13:06:41
    A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője
  22. Csató Sándor érdemelte ki a Gödöllő Sportjáért díjat
    2020-02-14 18:03:28
    Huszonnyolcadik alkalommal ismerték el a helyi egyesületekben sikeres versenyzők és edzőik teljesítményét
  23. Gödöllői kategóriasiker az Év agrárembere versenyen
    2020-02-09 08:38:44
    Dr. Hentz Károly, a Mezőgazdasági Eszköz- és Gépfejlődés-történeti Szakmúzeum igazgatója lett a legjobb az agrárgépész-jelöltek között
  24. Mozgalmas és eredményes napokat tudhatnak maguk mögött a gödöllői atléták
    2020-02-03 10:50:13
    Először indultak országos bajnokságon az újoncok, egyéni csúcsok Bécsben, Szlovéniában vitézkedtek a rúdugrók
  25. Gödöllői diáklány lett az európai uniós fordítási verseny magyarországi győztese
    2020-01-31 10:53:13
    Oláh Réka a Török Ignác Gimnázium 17 éves tanulója Brüsszelben veheti majd át a nyertesnek járó emléktárgyat és oklevelet
  26. Pozsonyban és Gödöllőn csillogtatták tudásukat a GEAC atlétái
    2020-01-27 10:09:30
    Január utolsó hétvégéjén a szlovák fővárosban, az Olimpiai Reménységek Versenyén, illetve a Sport XXI megmérettetésen remekeltek a fiatalok
  27. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  28. Nyolc versenypásttal épül a gödöllői vívócsarnok
    2020-01-17 10:47:00
    Ha minden feltétel kedvezően alakul, még ebben az évben befejeződhet a sportlétesítmény kivitelezése az Isaszegi úton
  29. Sportosan búcsúztak az óévtől a Gödöllői EAC atlétái
    2019-12-23 15:05:38
    Az egyetemi műhely felnőtt és utánpótláskorú versenyzői a 2019-es évben összesen 75 érmet szereztek az országos bajnokságokon
  30. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett