Találatok száma: 569

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Asztalitenisz: két versenyen is jeleskedtek a gödöllői fiatalok
    2023-11-07 09:53:31
    A diákolimpia városi megmérettetését követően a Pest Vármegyei Utánpótlás Kupán is sikerült szépen csillogó érmeket szerezni
  2. Sportlövészet: Bajnokok Ligája győzelemmel gyarapodott a gödöllői kiválóság, Mészáros Eszter sikerlistája!
    2023-11-04 19:47:44
    Az Európai Sportlövő Szövetség által kiírt versenysorozat Budapesten, egy szállodában debütált november első napjaiban
  3. Kick-box: szépen csillogó gödöllői érmek a Nádudvari Gasztro Kupán
    2023-10-31 11:06:44
    A Contact Taekwon-do & Kickboxing csapat versenyzői mindent egybevetve kilenc medállal térhettek haza a viadalról
  4. Cselgáncs: hét gödöllői medál Szegedről
    2023-10-29 17:21:57
    A helyi judo klub diákkorú fiatal tehetséget az V. Csaba Béla Emlékversenyen jeleskedtek a Tisza-parti városban
  5. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem a békéscsabai terepen
    2023-10-14 16:48:26
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a versenysorozat 1. fordulójában ért el dobogós helyezést a 7,5 kilométeres távon
  6. Sikeres gödöllői szereplés a X. EAGLES CUP nemzetközi ITF Taekwon-do versenyen
    2023-10-13 10:09:36
    Városunk küzdősport-versenyzői mindent egybevetve 4 arany-, 1 ezüst- és 3 bronzérmet szereztek a monori viadalon
  7. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  8. „Az alkotó ember előtt végtelen a tér ” címmel hirdették meg a gödöllői vers- és prózamondó versenyt
    2023-10-07 11:43:28
    Október 28-ig várják a jelentkezőket az Erzsébet királynénak emléket állító kulturális megmérettetésre. Döntő november 25-én
  9. Atlétika többpróba ob: egyéni csúcsot értek el a gödöllői lányok az újoncok versenyében
    2023-10-02 17:39:08
    Hollókői Szófia a 10. helyen végzett, míg Tokai Kitti a 30. pozíciót szerezte meg a kecskeméti viadalon, az U14 B kategóriában
  10. Tájékozódási futás: Kiss Kamilla országos bajnoki címet szerzett az U20-as korosztályban
    2023-09-27 09:48:16
    Pécs volt a házigazdája a rövidtávú megmérettetésnek szeptember közepén. Jól szerepeltek a Gödöllői Kirchhofer SE versenyzői
  11. Surányi Balázs, a gödöllői motoros-tehetség jó úton halad álma, a világbajnoki cím felé
    2023-09-26 10:32:44
    Az alig 18 éves versenyző ebben az évben megnyerte a cseh és az osztrák Supermoto juniorbajnokságot, és indult a világbajnokságon is
  12. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  13. Cselgáncs: hat gödöllői medál Egerből
    2023-09-17 17:51:25
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXIV. Tóth Péter nemzetközi rangsorversenyen jeleskedtek
  14. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-ezüstérmes Pekler Zalánnal!
    2023-09-15 18:29:50
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője és komáromi társa remekeltek a Rio de Janeiróban zajló megmérettetésen
  15. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  16. Atlétika: világbajnoki 35. lett 200 méteren a gödöllői sprinter, Sulyán Alexa
    2023-08-23 12:04:28
    A MATE-GEAC 18 éves tehetsége mindössze 35 századmásodperccel maradt el élete legjobbjától a rekkenő hőségben
  17. Sportlövő vb: értékes helyezések jutottak a bivalyerős mezőnyben a gödöllői Mészáros Eszternek
    2023-08-21 15:13:42
    A MATE-GEAC versenyzője nem jutott közel az olimpiai kvótaszerzéshez, de a világranglistán elfoglalt pozíciója ebből a szempontból kecsegtető
  18. Tájfutó masters világbajnokság: ezüstérmet nyert Kármán Katalin
    2023-08-16 19:00:39
    A Gödöllői Kirchhofer SE kötelékében edzőként dolgozó sportolónő a 65 évesek középtávú versenyében ért másodikként célba a kassai megmérettetésen
  19. Atlétika: Mátó Sára bronzérmével az egyik legjobb gödöllői atléta lett az Egyetemi Világjátékok történetében
    2023-08-03 13:55:24
    A MATE-GEAC frissen igazolt versenyzője 400 méteres gátfutásban lett harmadik a kínai Csengtuban zajló világversenyen, méghozzá új egyéni rekorddal
  20. Sportlövészet, Egyetemi Világjátékok: csapatban eredményesebb gödöllőiek
    2023-08-02 10:19:11
    Több versenyszámban is a legjobb nyolcban végezetek a helyi központú egyetem kötelékébe tartozó versenyzők
  21. Sportlövészet, Egyetemi Világjátékok: gödöllőiek az ezüstérmes légpuska-csapatban
    2023-07-29 09:30:11
    Dénes Eszter és Lovász Dorina révén szépen csillogó medáliával gazdagodtak a MATE kötelékébe tartozó versenyzők
  22. Vívás: világbajnoki címmel büszkélkedhet Gémesi Csanád!
    2023-07-28 19:07:46
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője sportkarrierje legnagyobb sikerét érte el Milánóban, a kardcsapat tagjaként
  23. Vívás: a 36. hely volt a végállomás Gémesi Csanád számára a milánói világbajnokságon
    2023-07-25 12:25:48
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a román Matei Cidu állította meg a legjobb 64 között. Folytatás a csapatversenyen
  24. Remekeltek a magyarok a gödöllői uszonyosúszó Európa-bajnokságon
    2023-07-23 10:18:08
    Nemzeti csapatunk tagjai összesen 10 arany-, 5 ezüst- és 4 bronzérmet szereztek az Ady sétányon található létesítmény versenymedencéjében
  25. Strandröplabda MEVZA-torna: nem kerültek éremközelbe a gödöllőiek az osztrák versenyen
    2023-07-22 17:47:53
    Az U16-os és U18-as korosztály számára megrendezett viadalon két 5. hely (is) jutott a GRC kötelékében tartozó fiatal párosoknak
  26. Sportlövészet junior vb: csapatban lett aranyérmes Dénes András, a gödöllői egyetem hallgatója
    2023-07-21 10:05:15
    A MATE-GEAC 15 éves üdvöskéje, Ferik Csilla értékes helyezéseket szerzett a dél-koreai világversenyen
  27. Atlétika: világelithez tartozó vetélytársakkal versenyeztek a gödöllői tinédzserek
    2023-07-18 19:10:26
    Kriszt Sarolta távolugrásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 13. Gyulai István Memorialon
  28. Gödöllő várja Európa legjobb uszonyosúszóit
    2023-07-13 11:14:58
    A kontinensbajnokság versenyei július 19-e és 22-e között zajlanak le az Ady sétányon található impozáns uszodában
  29. Roxiget-fesztivál: még nem késő jelentkezni Gödöllőről sem
    2023-07-11 16:29:59
    Július végéig várják a magukban kellő tehetséget érző amatőrök nevezését az egy hónappal később esedékes szigetszentmiklósi versenyre
  30. Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem
    2023-07-08 21:27:44
    Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén