Találatok száma: 1337

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  1. Atlétikai Eb: az elődöntő jelentette a végállomást a gödöllői lányok számára
    2024-06-11 08:48:39
    A MATE-GEAC fiatal versenyzői közül az egyéni csúcsot elért Mátó Sára 16., míg Sulyán Alexa a 22. lett a római kontinensviadalon
  2. Sportlövészet: a tokiói után a párizsi olimpián is ott lesz a gödöllői Mészáros Eszter!
    2024-06-10 10:47:57
    A MATE-GEAC klasszisa a 10 méteres számok egyéni és vegyes csapat versengésében tarthat célra az értékes helyezésekért
  3. A Gödöllői TIG csapata nyerte az országos PénzOkos Kupa versenyt
    2024-06-01 10:19:31
    A Bányász Marcell, Szabó Levente és Bányász Alex alkotta trió a 7-8. osztályosok között lett a legjobb formáció
  4. Labdarúgás: jöhet a Gödöllő – Fradi összecsapás!
    2024-05-31 16:19:50
    Veretlenül nyerte az MLSZ Országos U14 Alap Keleti-csoportjának bajnokságát a GSK csapata, amely ősztől a kiemelt csoportban rivalizálhat
  5. Sportlövészet, Európa-bajnokság: ami Eszéken nem jött össze, Münchenben beteljesülhet
    2024-05-28 18:01:29
    A MATE-Gödöllői EAC hölgyei közül Mészáros Eszter a 22., míg Lovász Dorina a 31. helyen végzett az 50 méteres összetett versenyben
  6. Csak egy hős..: gödöllői véradók is részesei lehet a fontos ügyért történő összefogásnak
    2024-05-27 18:54:53
    Dal született az életmentő segítség ösztönzése érdekében. Hrutka Róbert kérésére 14 híres magyar énekes mondott igent
  7. Atlétika: diákolimpiai bajnok lett a gödöllői Premontrei Gimnázium fiúváltója
    2024-05-27 13:13:55
    Szabó Levente révén egy másik érmes helyezés is született az V-VI. korcsoportosok Győrben lezajlott versengésén
  8. Atlétika: Kriszt Saci egyéni csúccsal szerzett bronzérmet a többpróba országos bajnokságon
    2024-05-26 15:03:34
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője 234 pontot javított eddigi legjobbján és megerősítette vezető helyét az U20-as világranglistán
  9. Tetőtéri teraszok felújítása teraszburkolat segítségével
    2024-05-25 08:52:38
    A fa és a műanyag keverékéből készült burkolatok speciális tulajdonságai miatt tökéletes és hosszú távú megoldást kínálnak
  10. Tájékozódási futás: diákolimpiai- és egyetemi-főiskolai bajnokkal büszkélkedhet Gödöllő
    2024-05-23 14:19:45
    A „Damis” Várszegi Gréta a II. korcsoportos lányoknál, Kiss Kamilla az ELTE hallgatójaként nyert aranyérmet
  11. Taekwon-do: négy gödöllői érem a hatvani nemzetek kupáján
    2024-05-22 16:42:41
    Városunk versenyzői kemény felkészülés után vágtak neki a nemzetközi viadalnak, ahol remekül helytálltak
  12. Kézilabda: tét nélküli meccsen vérzett el a gödöllői legénység Hajdúnánáson
    2024-05-18 17:54:58
    A sok eladott labda és technikai hiba megbosszulta magát, így Bartos Gábor társulata négy góllal elmaradt riválisától
  13. Strandröplabda MEVZA-torna: honfitársak ütötték el az éremtől a gödöllői Breuer Mirtillt és társát
    2024-05-17 18:16:33
    A május közepén lezajlott prágai verseny U20-as bronzmérkőzésén a Honti-Majoros/Kun kettős két játszmában nyert
  14. Cselgáncs: hat gödöllői érem a rimaszombati Grand Prix versenyen
    2024-05-12 09:03:28
    A szlovák városban 46. alkalommal rendezték meg a rangos, tíz ország versenyzőinek részvételével lezajlott utánpótlás-megmérettetést
  15. Vízilabda OB 2: megosztozott a pontokon a bajnokaspiránssal a gödöllői csapat
    2024-05-11 19:16:28
    Petlyánszki Péter srácai egy bravúros döntetlennel és egy vereséggel folytatta az 1-4. helyekért zajló rájátszást
  16. Az ülőmunka átka: az egyre csak gyarapodó kilók
    2024-05-10 09:58:49
    Nem jó kiéheztetni a testet, folyamatosan etetni kell, mert a vércukorszint hullámzása sem túl előnyös
  17. Gödöllői ötpróba úszónap három távon
    2024-05-09 18:41:22
    A május 18-i esemény – amire május 13-án éjfélig várják a nevezéseket – helyszíne az Ady sétányon található versenyuszoda
  18. Sportlövészet: újabb fontos lépést tett az olimpiai indulásért Mészáros Eszter
    2024-05-07 10:46:25
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a bakui világkupán növelte ranglista-pontjainak számát, és egyre valószínűbb, hogy ott lehet Párizsban
  19. Atlétika, váltó-világbajnokság: három gödöllői sprinter futott olimpiai kvótáért a Bahamákon
    2024-05-06 09:38:58
    A párizsi indulásért lezajlott versengésben a Sulyán Alexát is soraiban tudó 4x100 méteres női staféta volt nagyon közel a cél eléréséhez
  20. Vízilabda MEFOB: bronzérmével történelmet írt a gödöllői egyetemi csapat!
    2024-05-01 17:24:13
    Petlyánszki Péter legénysége először jutott be a versenysorozat nyolcas döntőjébe, és mindjárt dobogóra állhatott
  21. A legjobb licit a gödöllői érdeklődőknek is aranyat ér
    2024-04-30 18:48:14
    Több mint kétszáz ékszer-tétel kerül kalapács alá a Nemzeti Adó- és Vámhivatal következő árverésén
  22. Cselgáncs: Kárpáti Boglárka bronzérmes a Budapest Kupán
    2024-04-30 10:38:49
    A ragos nemzetközi viadalon több mint 800 utánpótláskorú versenyző lépett tatamira, köztük a Gödöllői Judo Klub tehetségei is
  23. Atlétika: a világ idei legjobb U20-as hétpróba-eredményét érte el Kriszt Saci
    2024-04-29 10:11:45
    A gödöllői egyetemi klub versenyzője az olaszországi Brescia városában 5.722 ponttal a 11. lett a rangos nemzetközi mezőnyben
  24. Kézilabda: vállalható gödöllői vereség az esélyesebb hajdúszoboszlóiak ellen
    2024-04-28 19:42:55
    A villámrajtot követőn feltámadtak a vendégek, ezáltal elorozták a két pontot Bartos Gábor együttesétől
  25. Akrobatikus torna: hat érmet nyertek a házigazda gödöllőiek
    2024-04-28 13:48:45
    Huszonegyedik alkalommal rendezték meg a Grassalkovich Kupa versenyt, aminek helyszíne a Damjanich iskola tornacsarnoka volt
  26. Pusztai Richárd jóvoltából gödöllői diák lett a kőműves-szakma sztárja
    2024-04-27 10:13:15
    A Madách-iskola tanulója a budapesti Hungexpo területén megrendezett országos versenyen diadalmaskodott
  27. Tájékozódási futás: nemzetközi színtéren is helytálltak a gödöllőiek
    2024-04-23 15:23:04
    Balázs Eszter és Foris Máté képviselte a Kirchhofer SE színeit az idei, Vérteskozmán lezajlott Közép-Európai Ifjúsági Kupán
  28. Röplabda NB I. Liga: gödöllői előny az alsóházi rájátszás elődöntőjében
    2024-04-20 18:59:58
    Közlekedési dugó miatt késtek a szegediek, akik a kezdeti fellángolásuk után sima vereséggel távoztak a MATE sportcsarnokából
  29. Sportlövészet, olimpiai kvalifikáció: kevésen múlt Mészáros Eszter kvótaszerzése Rióban
    2024-04-16 17:01:42
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a női légpuskások 10 méteres számában közel állt az indulási jog megszerzéséhez, de norvég riválisa jobb volt nála
  30. Taekwon-do: gödöllői sikerek a Spirit Open nemzetközi viadalon
    2024-04-15 17:45:41
    Az öt főből álló, Kókai Zsolt mester által felkészített helyi különítményből hárman szereztek érmet a rangos versenyen